Bedava İnternet Paketi

Hadi GNÇ Özel Yarışması Joker Kodu 13 Ocak 2019

13.01.2019
Hadi GNÇ Özel Yarışması Joker Kodu 13 Ocak 2019

Hadiciler toplaşın! Bugünkü Hadi’de jokerin GNÇ’den. Instagram Gnç instagram hesabını takipte kal, jokeri kaçırma! *Not: Hadi başlamadan önce Instagram hesabı “Gizli Hesap” olacaktır. Jokeri sadece GNÇ instagram hesabını takip edenler görebilecektir.

30.000 TL ödüllü GNÇ özel yarışması 20:30’da. Gün içerisinde 30.000 adet joker kodu @gnc instagram adresinde sizleri bekliyor. Sınırlı sayıda joker kodu olduğundan gün içinde Turkcell’in GNÇ instagram hesabını takipte kalın.

GNÇ instagram Hesabı Hadi Joker Kodu

Kod gün içerisinde yarışma yapılmadan önce paylaşılacak. Hesap Gizli hesap olacak şekilde ayarlandıktan sonra paylaşılacak olan kod’a ilk siz sahip olmak için şimdiden GNÇ’nin instagram hesabını takip edin.

Gnç instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap