Bedava İnternet Paketi

Hadi Hepsiburada Joker Kodu

23.11.2018
Hadi Hepsiburada Joker Kodu

Hadi Hepsiburada Uygulaması ile 1 adet joker kodu kazanabilirsiniz. Hadi Bilgi yarışmasına ait uygulamadan gönderilen bildirim ile 20.000 adet joker kodunun Hepsiburada uygulamasında hikaye bölümünde hadicileri beklediği açıklandı. Eğer joker kodlarına yarışma içinde ihtiyaç duyuyorsanız bu uygulamaya giriş yaparak sizlerde 1 adet joker kodu kazanabilirsiniz.

Türkiyenin en fazla para kazandıran canlı bilgi yarışması olan Hadi büyük ödüller ile bilgi yarışmaları yapıyor. Her gün paylaştığımız joker kodları ile Hadiciler 12:30 ve 20:30’da yapılmakta olan bilgi yarışmasında ek şans kazandılar. Dün paylaştığımız 2 adet joker kodunu alanlar da yarışma içinde ekstra dan hak kazanmış oldular.

Hadi HepsiBurada Joker Kodu Nasıl Alınır ?

Hepsiburada uygulamasını telefonunuza yükleyin, ardından üyelik oluşturup giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ise uygulama içinde Hikaye bölümünden joker kodunuzu hemen alabilirsiniz.

Dün paylaştığımız Joker Kodu: HADİ1MİLYON

Bu joker kodu sınırsız sayıda üretilmişti ve herkes faydalanabildi.

Hadi En Yeni Joker Kodlarını Nereden Alabilirim ?

Hadi bilgi yarışmasına ait joker kodları sayfamızda bir başlık altında toplanmış durumda. Bildiğiniz gibi joker kodları katılım sınırlı olduğundan dolayı en yeni joker fırsatlarına katılmanız gerekiyor.

  1. Hadi güncel joker kodları için Hadi Joker kodu başlığını ziyaret edin ve yeni kodları alıp hemen kullanın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap