Bedava İnternet Paketi

Hadi Joker Kodu – Lords Mobile

23.11.2018
Hadi Joker Kodu – Lords Mobile

Hadi Joker Kodu – Lords Mobile ile hadiciler 1 adet joker hakkı kazanıyor. Toplamda 30.000 Adet joker kodu hadicileri bekliyor. 30.000 joker, Lord Mobile’daki en büyük yapının adı. Sizde bu oyunu yükleyip joker hakkınızı hemen alabilirsiniz. Hadi Bilgi yarışması yakın zamanda oyuncularına çok fazla joker hakkı vermeye başladı. Cuma şenliği olarak bugün 2 adet joker kodu alabilmeniz için yöntem açıklandı.

Joker Kodunu sizler için paylaştık, Görmek için Hadi Joker Kodu <sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Son olarak Lords Mobile oyunundaki en büyük yapıyı joker kodu olarak verildi. Bu joker kodunu görmek için yukarıda bulunan bağlantıya giriş yapın.

Hadi oynarken internetiniz gidiyor, hediye GB ile hadi oynamak ister misin ? Hemen sende Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret et ve hattına uygun kampanyadan faydalanarak hediyeni al.

Lords Mobile oyunu bir strateji oyunudur, oyunu telefonunuza yükleyerek gerçek rakiplerinize karşı saldırılar ve savunma yapabilirsiniz. Oyun içinde Kale, Maden gibi ögeleri geliştirerek rakiplerinizden daha üstün bir konuma gelip sıralamaya girebilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Joker Kodu Ne işe Yarar ?

Joker kodu oyun içinde size bir adet yanlış soru işaretleme şansı verir. Örneğin; yarışmada soruları cevaplarken birine yanlış cevap verirseniz joker hakkınızı kullanarak yarışmaya devam edebilirsiniz. Bu nedenle joker kodları büyük bir önem teşkil etmekte. Genelde kişi başı küçük miktarlarda ödül kalsa da eğlenmek için Hadi yarışması birebir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap