Bedava İnternet Paketi

Hadi N11 Joker Kodu Nasıl Alınır ?

11.11.2018
Hadi N11 Joker Kodu Nasıl Alınır ?

Hadi n11 Joker kodu ile büyük ödüllü kasım yarışmasında şansınızı arttırın. n11 üyelerine, 11 Kasım’da yapılacak olan büyük ödüllü Hadi Bilgi Yarışması’nda kazanma şanslarını artırmaları içi n11 tarafından joker kodu hediye edilmekte. N11 ve Hadi Bilgi Yarışmasının ortaklaşa yapmış olduğu bu kampanya ile, Hadi yarışmacıları ücretsiz 1 adet joker koduna sahip olabiliyor. 11 Kasım 2018 tarihinde saat 11.11 ve 20.30’da yapılacak toplam 111 bin TL büyük ödüllü yarışmaların birinde n11 aracılığı ile aldığınız joker hakkınızı kullanabilirsiniz.

  • Diğer Hadi Bilgi Yarışması joker hakları için Hadi Joker Kodu kategorisini ziyaret edip hemen alabilirsiniz.

Joker kodları hadi yarışmasında yanlış bir yanıt verdiğinizde tek sefer kullanabileceğiniz ek haklardır. Her bir yarışmada yalnızca 1 defa joker kullanabilirsiniz. Bir soruya yanlış cevap verdiğinizde yarışmaya devam edebilmek için hadi joker kodunu kullanmanız yeterli.

İçindekiler

Hadi Bilgi Yarışması – Jokeri Nasıl Alırım & Kullanırım?

  • Hadi Uygulamasında Joker Kazan kısmına “n11ilehadi” yazıp 1 adet joker hakkı kazanabilirsiniz.
  • n11 mobil uygulamasını cihazınıza yükleyin ve giriş yapın.
  • Apple cihazlarda Diğer menüsünden Hadi Bilgi Yarışması’na, Android cihazlarda ise sol menüden Hadi Bilgi Yarışması Jokeri’ne tıklayın. Açılacak olan sayfada joker kodunu göreceksiniz. Kodu kopyalayın ya da bir yere not alın.
  • Hadi uygulamasına giriş yapın. Sağ üst köşede yer alan 3 noktaya tıklayın. Açılan menüden “Joker Kodu”nu seçin ve çıkan alana kodu girin, ardından joker hakkınız yüklenmiş olacaktır.
  • N11 üyesi değilseniz mobil uygulaması üzerinden hemen hesap oluşturabilirsiniz.

N11 ile alacağınız hadi joker hakkı yalnızca 11 Kasım’da geçerli değildir. 11 Kasım günü kullanmadığınız takdirde, ilerleyen süreçte yapılacak olan yarışmalarda da kullanabilirsiniz.

Hadi Joker Kodu

Verilecek olan her bir joker kodu kullanıcıya özeldir, tek kullanımlıktır. Joker kodunu yalnızca N11 mobil uygulamasından yukarıdaki adımları gerçekleştirerek alabilirsiniz. Toplam 111 bin adet joker kodu hazırlanmıştır, hemen alın jokersiz kalmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap