Bedava İnternet Paketi

Hadi Trendyol 50.000 TL Ödüllü Joker Kodu

20.11.2018
Hadi Trendyol 50.000 TL Ödüllü Joker Kodu

Hadş Canlı bilgi yarışmasında yakın zamanda bir yarışmacı tek başına 20.000 tl ödülün sahibi oldu. Yarışmacılar hatalı cevap verdiğinde joker haklarını kullanarak kazanma şanslarını yükseltiyorlar. Hadi Trendyol Joker kodunu kullanarak toplamda 50.000 TL’lik bilgi yarışmasında kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Sayfamızda Hadi Joker Kodu kategorisinde yayınlanan joker kodlarını kullanarak hemen hemen her gün yeni bir joker hakkı kazanabilirsiniz.

Hadi bilgi yarışmasını kullananlar internet gereksinimi duyduğu taktirde Bedava internet sayfasını ziyaret ederek, operatörünün kampanyasını kullanıp hediyeler alabiliyor.

Hadi Bilgi Yarışması Trendyol Joker Kodu

Her gün 12:30 ve 20:30 saatlerinde yapılan Hadi yarışmasını oynuyorsanız bu joker kodları oldukça işinize yarayacaktır. Bugün yapılacak olan bilgi yarışmasında kullanabileceğiniz 1 adet joker kodu aşağıdaki gibidir.

Joker Kodu: EFSANE

Bu joker kodunu kullanarak rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz. Yukarıdaki joker kodunun kullanımı 50.000 kişi ile sınırlıdır. Toplamda 50.000 JOKER kodlu ve 50.000 TL ödüllü yarışmaya katılmayı unutmayın. Uygulama yarışma başlamadan önce sizlere bildirimler gönderiyor. Gelen bu bildirimleri dikkate alarak sizde diğer yarışmacılar gibi kendinizi deneyip, denerken de para kazanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap