Bedava İnternet Paketi

Hadi TV+ Film Gecesi Joker Kodu

19.01.2019
Hadi TV+ Film Gecesi Joker Kodu

30.000 TL ödüllü hadi TV+ Film Gecesi 20:30’da. 60.000 JOKER KODU tv+ instagram hesbaında sizleri bekliyor. Çabuk olun kodunuzu hemen alın. Turkcell’lilerin severen kullandığı TV+ uygulaması ile yüzbinlerce kişi canlı tv’yi istediği yerden izleyebiliyor. Daha öncesinde BiP ve benzeri kanallar yardımıyla da joker kodu dağıtan hadi bilgi yarışması bu defa da TV+ instagram hesabı üzerinden 60.000 joker kodunu oyuncularına veriyor.

Hadi TV+ Film Gecesi Joker Kodu 19 Ocak 2019

instagram hesabınızdan ttvplus yazıp TV+ instagram hesabını takip edebilir, yayınlanacak olan joker kodunu sizde hemen alabilirsiniz. Hesap gizli hesap olduğundan istek göndermeniz gerekiyor. İsteğiniz kabul edildikten sonra joker kodunu alıp kullanabilirsiniz.

19 Ocak 2019 Cumartesi günü yapılacak olan yarışmada 30.000 TL ödül verilecek. Hadi joker kodu bulunmayan oyuncular TV+ instagram hesabını takip edip joker kodlarını buradan alabilecekler. Joker kod sayısı 60.000 ile sınırlıdır. Belirtilen sayıda kod kullanımı gerçekleştikten sonra kod geçersiz hale gelecektir.

Lider Tablosu

Uygulamanın Ana Sayfasında bulunan Lider Tablosu’na tıklayıp şuana kadar en yüksek ödüle sahip olan yarışmacıları görebilirsiniz. Bu menüden Haftanın en çok kazananlarını ve Tüm Zamanların en çok kazananlarına ulaşabilirsiniz.

Şuana kadar en yüksek kazancı 20.018,57 TL olarak bir kullanıcı sağlamış durumda.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap