Bedava İnternet Paketi

Hadi Tv+ Film Gecesi TV+ Joker Kodu

12.01.2019
Hadi Tv+ Film Gecesi TV+ Joker Kodu

30.000 TL ödüllü Hadi Tv+ Film Gecesi 20:30’da. Joker kodları ise TV+ uygulamasında sizleri bekliyor. Joker kodlarını almak için aceleci olmanızı tavsiye ederiz. Hemen Joker kodunuzu alarak akşam yapılacak olan yarışmada hatalı cevap verdiğiniz yarışmaya devam edebilmeniz için bu koda ihtiyacınız var.

Hadi TV+ Plus 12 Ocak 2019 Joker Kodu

Bu kod kullanıcıya özel tanımlandığından dolayı sayfada paylaşamadık. Fakat sizler TV+ uygulamanıza giriş yaparak Hadi Joker kodunuza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca oyuna yeni arkadaşlarınızı davet edin, referans kodu olarak Hadi Oyunundaki adınızı yazdığında sizde 1 adet joker kodu kazanmış olursunuz.

Yarışmada kazanma şansınızı arttırmak için bu joker kodlarını kullanmanız gerekir. Her gün yapılan yarışmalar için joker kodları paylaşılmakta. Ayrıca uygulama içinde Joker kodları ücretli olarak satılmakta. Ücret ödemeden Joker Kodu sahibi olmak için Hadi Joker Kodu sayfasını takip ederek en güncel kodları öğrenip kullanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap