Bedava İnternet Paketi

Hangi Operatörü Seçmeliyim Avantajlı Operatör

21.07.2019
Hangi Operatörü Seçmeliyim Avantajlı Operatör

Yine güzel ve siz değerli okurlarımıza faydalı olacak bir yazı ile karşınızdayız bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için operatör seçimi konusunda bir yazı hazırladık. Artık 2019 yılının sonlarına yaklaşırken ülkemizde şebeke problemi yaşanan yerler kalmadı diyebiliriz öyleki artık denizin ortasında bile şebeke problemi yok, tabi bu durum güzel olsada operatörler konusunda hangisini seçmeliyim diye bu yazımızdasınız . Öncelikle teknoloji düşkünü biri olarak Turkcell’den yıllardır şaşmıyorum ve fiyatları ne yazıkki diğer operatörlere nazaran 1.5 kat daha pahalı ve bu sebepten dolayı Turkcell kullanıpta pahalı fiyatları yüzünden farklı operatörlere geçmek isteyenler için şuan en uygun fiyat tarifleri Türk Telekom mobilde mevcut ve çekim kalitesi geçtiğimiz yıllara nazaran dahada iyi diyebilirim özellikle kamu personeli ve öğrenci arkadaşlarımız için piyasada bulunan en uygun paketler hem faturalı hemde faturasız şekilde Türk Telekom’da mevcut aynı zamanda operatörün mobil uygulamasında her hafta perşembe günü sil süpür kampanyası sayesinde ücretsiz internet , dakika veya çeşitli hizmetleri kazanmanız mümkün. Turkcell’de ise eski adı ile hesabım uygulaması şimdili adı ile dijital operatör uygulaması her hafta cuma günü salla kazan kampanyası ile yine sizlere onlarca hediyeden 1 tanesini kazanma imkanı sunuyor. Turkcell’de bunun yanı sıra Bip uygulaması üzerinden bir kaç farklı kanal aracılığı ile ücretsiz internet ve dakika kazanmanız mümkün. Vodafone operatöründe ise Yanımda uygulaması sayesinde her hafta çeşitli hediyeler kazanmanız mümkün görünsede Aylık belli bir tl bakiye yükleme zorunluluğu sebebi ile tercih etmiyoruz.

Üst kısımda siz değerli okurlarımıza operatörler hakkında tecrübelerimizden yola çıkarak bilgiler verdik şimdi ise asıl can alıcı noktaya değinelim. İlk olarak bazı bölgelerde halen Gsm operatörleri tam anlamı ile sağlıklı sonuçlar vermiyor Örneğin evimizin mutfağında Vodafone çekim gücü zayıflıyor ve telefon görüşmelerini orada yapamıyorum Balkona çıkmam gerekebiliyor. Aynı şekilde Turkcell hat ile sorunsuz iletişim kurabiliyorum fakat Türk Telekom hat kullanmadığım için bu günlerde onu test etme imkanımız olmadı. Siz değerli okurlarımız öncelikle operatör seçmeden önce olumlu ve olumsuz yönlerini araştırıp gerekirse konu altından bizlere Operatörden beklentilerinizin neler olduğunu paylaşmanız durumunda sizleri yönlendirebiliriz bu konuda.



ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap