Bedava İnternet Paketi

Hesabım Uygulamasına Nasıl Giriş Yapılır ?

14.12.2018
Hesabım Uygulamasına Nasıl Giriş Yapılır ?

Turkcell’in milyonlarca müşterisine vermiş olduğu hizmetlerden biri de Hesabım Uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak Turkcell aboneleri faturalarını öğrenip ödeyebiliyor, TL yükleyip ek paketler satın alabiliyorlar.Peki bu Hesabım Uygulaması neden gerekli ? Bu soruyu soruyor olabilirsiniz, insanlar mobil hatlarında ne kadar TL olduğunu, kullanım haklarını sürekli kontrol altında tutmak ister.

Uygulamaları kullanarak alabileceğiniz hediye kampanyaları için Turkcell Bedava internet kategorisine bakabilirsiniz.

Bununla birlikte teknolojinin bu kadar geliştiği dönemde eskisi gibi SMS göndererek kalan hakları sorgulamak açıkçası ekstra işlem gerektiriyordu. Bunun yerine Mobil uygulamalar çıkarıldı, böylece abonelerin paket haklarını öğrenmesi de ek paket alması da daha kolay bir hal aldı.

Turkcell Hesabım Uygulamasını Telefona Nasıl Yüklerim?

Uygulamayı kullanarak kendi hattınıza ya da bir tanıdığınızın hattına kredi kartı ile TL yükleyebilir, paket satın alabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza yüklemek için Android cihazlarda Google Play Store’dan yükleyebilirsiniz.

İphone Cihazlarda ise App Store’dan uygulamayı telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz.

Hesabım Uygulamasına Nasıl Giriş Yapılır ?

  • Uygulamayı cihazınıza yükleyin ve açın.
  • Cep telefonu numaranız eğer Turkcell’e kayıtlı ise SIFRE yazıp 2200‘a mesaj göndererek şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell dışında olan diğer operatörler için, SIFRE yazarak “0532 755 2222″ye ​kısa mesaj göndererek şifrenizi edinebilirsiniz.
  • Giriş yaparken telefon numaranızı başında “0” olmadan yazın.
  • Alt kısıma’da gelen şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Kullanıcıları için Hesabım Süperonline Hesap Ekleme

SüperOnline üyeliğinizi Hesabım uygulamasına eklemek için videoyu izleyip işlem yapabilirsiniz.

Hattınızda internet bittikten sonra hattınıza %80 ve %100 kullanım mesajları gelecektir. Bu mesajları aldıktan hemen sonra ya internet kullanımınızı durdurmanız ya da ek bir paket almanız gerekir.

Hesabım uygulamasını kullanarak ihtiyacınıza göre ek bir itnernet paketi alarak yapacağınız, aşımların ve bu nedenle karşınıza çıkacak olan aşım ücretlerinin önüne geçebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Giriş Yapamıyorum

Uygulamaya giriş yapamıyorsanız teknik bir çalışma yapılıyor olabilir. Bildiğiniz gibi mobil uygulamalara yeni eklemeler yapıldığında uygulama güncel hale getirilir. Bunun dışında Uygulamanın eski sürümü cihazınızda yüklü olduğundan giriş yapamıyor olabilirsiniz, uygulamayı güncelleyin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap