Bedava İnternet Paketi

Başvurunu Tamamla İlk Ay 4 GB Vodafone Cepten internet Hediye

08.01.2019
Başvurunu Tamamla İlk Ay 4 GB Vodafone Cepten internet Hediye

Vodafone’a yeni gelecek olan aboneler bedava internet kampanyası sayesinde 4 GB cepten ücretsiz internete’de sahip oluyorlar. Vodafone başvurunu tamamla 4 GB hediye internet kazan. Başvurunu Tamamla Vodafone’un bu kampanyasından ücretsiz olarak sende faydalan. Vodafone’da diğer operatörlerde olduğu gibi, yeni müşterilerine özel kampanyalar düzenlemekte. Bu kampanyalar arasında yer almakta olan Başvurunu Tamamla ilk ay 4 GB hediye kampanyasından sizler de faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan mevcut aboneler yararlanamaz.

Vodafone’a özel diğer kampanyaları görmek için Vodafone Bedava internet kategorisindeki fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Vodafone – Vodafone Bedava internet 2019

Vodafone Yeni Abone Aylık 4 GB Kampanyası

Hat taşıma yolu ile katılabileceğiniz bu kampanyadan faydalanmak için Buradan hat taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Kampanya süresine dair bir bilgi olmadığından dolayı katılım yapmadan önce Müşteri Hizmetlerini arayıp detaylı bilgi almanız gerekir.

Kampanyaya Vodafone resmi sayfasına giriş yaptığınızda ana sayfada da ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap