Bedava İnternet Paketi

İphone XR Ücretsiz İnternet ve Hediyelerle Turkcell’de

21.03.2019
İphone XR Ücretsiz İnternet ve Hediyelerle Turkcell’de

Telefonunuzu değiştirme zamanı gelmedi mi? Bir daha düşünmeniz için Turkcell İphone XR Kampanyası faturaya ek uygun taksitlendirme ve sürpriz hediyelerle Turkcell mağazaları ve resmi sitesinde!

31 Mart 2019 tarihine kadar Turkcell mağazaları ve turkcell.com.tr’den alacağınız İphone XR akıllı telefonlarınıza Turkcell Bedava İnternet Paketi (3 GB) 3 ay boyunca hediye! Üstelik yine 3 ay geçerli Fizy başlangıç paketide Turkcell’den size hediye.

İphone XR 64GB akıllı telefon sahibi olmanız için en cazip fiyatlar ve sürpriz hediyeler Turkcell’de sizi bekliyor. Kontratlı alımlarda geçerli olan bu hediyelerden faydalanabilmeniz ve mükemmel özelliklere sahip bir telefon sahibi olmanız için son günleri iyi değerlendirin!İşte Detaylar:

Turkcell iPhone XR 64GB Kampanyası

  • Apple Upgrade kampanyası kapsamında iPhone XR 64GB taahhütlü alımlarda 3 ay boyunca aylık 3GB hediye internet paketi ve 3 aylık fizy Başlangıç paketi hediye edilecektir!
  • Kampanyadan aktif olarak iPhone 5, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus kullanıcı olan ve kredi limiti cihaz alımına uygun olan tüm Turkcell müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya Turkcell mağazaları ve turkcell.com.tr’den alınan cihazlar için geçerli olup son kampanya katılım tarihi 31 Mart 2019’dur!

iPhone XR 64GB Turkcell’de Tarifene Ek 1.226,85 TL/AY (6 Taksit) Fiyatı ile Peşin Olaraksa 7.399 TL Fiyatı İle Satışa Sunulmuştur!

  • 6 Ay faturaya ek olarak taksitlendirme yapılmaktadır.
  • Turkcell Garantisi ile telefona sahip olabilirsiniz.
  • Ücretsiz kargo ile online alımlarda telefon kapınızda!

Daha detaylı bilgi için ve İphone XR özelliklerini incelemek için turkcell.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap