Bedava İnternet Paketi

Kadınlar Günü Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

8 Mart 2018 Dünya Kadınlar Günü Bedava internet, dakika ve Sms paketleri nasıl yapılır? Dünya kadınlar günü Kampanyası !

Kadınlar Günü Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

8 Mart 2018 Dünya Kadınlar gününde operatörlerden hediyeler bekleniyordu. Fakat resmi sayfada katılabilecek bir kampanya bilgisi paylaşılmamış. Fakat yinede kullanabileceğiniz bir çok kampanyayı sizlerle paylaşacağız. Bu kampanyalar Turkcell 8 Mart Kadınlar Günü Bedava internet olmak üzere geriye kalan 2 operatörü’de içinde barındırmakta. Burada paylaşılan kampanyalar operatörünüzün daha öncesinde planlı olarak yapmış olduğu promosyon içerikler olarak sıralanmış durumda. Bu sayede ücretsiz katılıp kullanacağınız kampanyalar tamamen operatörünüzün aboneleri için sunmuş olduğu birbirinden güzel hediyelerden faydalanabilirsiniz. Daha öncesinde sürekli güncel olarak paylaşımlar yapılan ve 10 GB’a kadar hediye alabileceğiniz Turkcell Bedava itnernet sayfasında en yeni kampanyaları bulabileceğinizi de belirtmiştik.

Turkcell 8 Mart Kadınlar Günü Bedava internet Paketi

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi güncel bir şekilde kadınlar gününe özel fırsatlar resmi sayfada paylaşılmamış. Bu nedenle dilerseniz yukarıdaki kırmızı başlığa dokunup alabileceğiniz faydaları görebilirsiniz. Bunun dışında hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bir promosyon kampanyası olan Yaani hediyesini kullanabilirsiniz.

  1. Yaani Uygulaması ilk defa yüklenilip uygulama içerisinde 2 defa arama yapıldığında hediye 1 GB internet vermektedir.
  2. Ayrıca 10 gün içinde toplamda 20 arama (günde 2 arama) yaptığınızda ise tekrar 1 gb hediye internet kazanmış olursunuz.

Vodafone Dünya Kadınlar Günü Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Vodafone GSM operatöründen de 8 Mart kadınlar gününe özel hediyeler ile alakalı bilgi resmi sayfada yer almıyor. Fakat yine diğer operatörlerde belirtmiş olduğumuz gibi Vodafone’da da mevcut kampanyaları kullanarak bedava internet sahibi olmanız mümkün. Dilerseniz sol taraftaki menüye dokunup Vodafone Bedava internet kategorisine giriş yaparak yeni hediye paketleri görebilirsiniz. Bunun dışında Yanımda uygulamasını kullanarak hediye alabilirsiniz.

  • Yanımda uygulamasına telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapıp Bana Ne Var? Menüsüne giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Hediye Çarkı özelliğini göreceksinizdir. Bu çarkı çevirerek 5 GB’a kadar hediye internet kazanma fırsatını kaçırmayın.

Türk Telekom 8 Mart Kadınlar Günü Bedava internet Nasıl Yapılır ?

Türk Telekom’un internet sitesini ziyaret ettiğimizde, öteki operatörler gibi güncel bir fırsat bulunmadığını görüyoruz. Fakat sizler için sıralı bir şekilde güncel tuttuğumuz Türk Telekom Bedava internet başlığına giriş yaparak 2018’de kullanabileceğiniz en güncel hediye cepten internet paketlerini görebilirsiniz. Kampanyalardan uygun olduğunuz içeriği seçip gerekli işlemleri yaparak faydalanabilirsiniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap