Bedava İnternet Paketi

Kafa Topu Promosyon Kodları

25.08.2016
Kafa Topu Promosyon Kodları

Oyunlarla alakalı paylaşım yapsam mı diye düşünüyordum ki aklıma geldi belki benim gibi kafa topu promosyon kodu arayan arkadaşlar olur diye kullandığım en güncel kafa topu oyununa ait promosyon kodlarını sizlerle paylaşmak istedim. Biliyorsunuz ki online kafa topu promosyon kodları ile hiç emek harcamadan ve ek bir ücret ödemeden size verilen promosyon kodunu ilgili ekrandan girişini yapıp kafa topu oyununda bedava altın sahibi olabiliyorsunuz.

Oyun hakkında konuşacak olursak eğer oyun yapımcısı izmo/webtekno olarak yakından tanıdığımız teknoloji sunumları ile youtube’da oldukça fazla karşımıza çıkan ekip olmakla beraber geliştirici olarak’ta sürekli oyuna yeni güncellemeler eklenmektedir. Daha öncesinde yani 2016 kafa topu promosyon kodları  konusu biraz dağılıyor olabilir ama anlatmak isterim, önceden oyunda güç odaları bulunmuyordu. Mevcut odalara giriş yapıp Acemi, Orta, Usta gibi liglere katılıp orada rakiplerinize karşı dişe diş bir çekişme işe oyun oynayabiliyorduk. Şimdilerde ise Rastgele Güç, Ateşli Top ve buna benzer bir çok özel oda bulunmakta. Bu odalarda para kazanmak hem daha kolay, çünkü genelde oyuna yeni başlayan ve hızlı bir şekilde altın kasmaya çalışan yeni arkadaşlarla dolu olduğu için rakiplerimiz de genelde basit oluyorlar.

kafa-topu-online-promosyon-kodu
Güncel Kafa Topu Promosyon Kodları:
ramazan2 – 10000 adet altın vermektedir.
euro2016 – 10.000 altın veriyor.
kupafinali – 10.000 altın veriyor.
euro20162 – 15.000 altın veriyor.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap