Bedava İnternet Paketi

Paycell ile 2. Ödemeye 2 GB Hediye Fırsatı Son Gün 30 Ağustos

22.08.2019
Paycell ile 2. Ödemeye 2 GB Hediye Fırsatı Son Gün 30 Ağustos

Paycell kullanıcıları kullandıkça kazanmaya devam ediyor. Faturalarnı Paycell aracılığıyla Turkcell mağazalarndan veya Paycell uygulaması üzerinden ödeyen Turkcell müşterileri, 1 Mayıs – 30 Ağustos tarihleri arasında yapacakları 2. kurum faturası ödemesine karşılık 2 GB hediye internet kazanıyor.

Katılımın ücretsiz olduğu kampanya 30 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. Katılım için başvuru SMS’i göndermeniz gerekiyor. İşte Paycell 2. Ödemeye 2 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında tüm detaylar!

Paycell 2. Fatura Ödemeye 2 GB Hediye İnternet

  • Kampanyadan Paycell uygulamasını kullanarak veya Turkcell mağazalarına giderek Paycell aracılığıyla kurum faturası ödeyen Turkcell müşterileri yararlanabilecektir.
  • Paycell uygulamasını uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Tüm Turkcell müşterileri bu kampanyaya katılabilir.
  • Kampanyaya katılarak 2 GB Hediye İnternet fırsatından yararlanabilmek için KAMPANYA yazıp 5955’e göndermeniz gerekiyor. Ardından Paycell uygulaması aracılığıyla yapacağınız kurum ödemesinde faydaları kazanabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz katılım SMS’i ücretsizdir.
  • Tanımlanan hediye internet geçerliliği 1 haftadır. 1 hafta içerisinde kullanılmayan veya kalan internet silinecektir.
  • Kampanyaya katılım sınırsızdır.
  • 1 Kullanıcı 1 kez yararlanabilir.

Paycell 2. Fatura Ödemeye 2 GB Hediye İnternet Nasıl Kazanılır

Kampanyaya katılım için tek kanal SMS aracılığıyla olacaktır. 2. Kurum ödemenizi yapadan önce SMS göndererek hattınıza kampanyayı tanımlamanız gerekmektedir.

KAMPANYA yazıp 5955’e göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

turkcell.com.trZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap