Bedava İnternet Paketi

Paycell ile Fatura Öde Turkcell 1 GB internet Hediye

12.01.2019
Paycell ile Fatura Öde Turkcell 1 GB internet Hediye

Turkcell, Paycell ile fatura ödeyenler kazanıyor. Kampanya’dan Paycell uygulamasını kullanıp veya Turkcell Cep Merkezlerinden fatura ödemesi yapan Turkcell aboneleri faydalanacaktır. Kampanyadan bütün Turkcell’liler faydalanabilecektir. 7 Ocak 2019 – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Paycell uygulamasını kullanıp ya da Turkcell mağazalarından yapacağınız ilk kurum faturası ödemenizde 1 GB cepten internet hediye.

Fatura ödemenizi Turkcell’le yapın 1 gb mobil internete ücretsiz sahip olun. Turkcell 2019 internet hediyesi arasında yerini alan bu kampanyadan Turkcell’liler sadece 1 defa faydalanabileceklerdir.

2019 yılında her hafta bedava internet almak için Turkcell Bedava internet kategorisindeki kampanyalardan yararlanmayı unutmayın.

Paycell ile Fatura Ödemeye 1 GB Bedava internet

Hediye 7 Ocak-28 Şubat tarihleri aralığında Paycell uygulamasını kullanarak ya da Turkcell mağazalarından kurum faturası ödenmesi halinde kazanılır. Kampanya şartlarına uygun olan aboneler 1 GB internet kazanıyor. Kampanya 7 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim ?

  • Kampanyaya katılabilmek için 5955’e FATURA yazıp gönderin daha sonrasında Paycell Uygulaması ile ya da Turkcell Mağazaları’ndan fatura ödemesi yapılması yeterli olacaktır.
  • Kampanyadan faydalanacak abone sayısında sınırlama bulunmamaktadır.
  • Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerli.

Bu kampanya data hatlarında kullanılamaz ve yurt içinde yapılacak olan internet kullanımlarında geçerlidir. Yenileme yapmayan bu kampanya içerikleri geçerlilik süresi dolduğunda paket otomatik olarak kendini iptal edecektir.

Hediye internet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paketin geçerlilik süresi ve şartlarını dikkatle okuyun ve gerekli koşullara sahip olup olmadığınızı kontrol edin. Hediyenizi yurt içinde ve geçerlilik esasına göre kullanabileceğinizi unutmayın. Kampanyanız bittiğinde Turkcell Bedava internet sayfasındaki yeni hediyeleri alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap