Bedava İnternet Paketi

Paycell Kart Hadi JOKER Kodu

06.11.2018
Paycell Kart Hadi JOKER Kodu

Hadi joker kodu Paycell Kart kullananlar Hadi Uygulamasında geçerli Joker kodu kazanıyorlar. Hadi bilgi yarışması gerçek para ödüllü bir yarışmadır. Bu uygulamayı herkes telefonuna yükleyip kayıt olarak kullanabilirler. Uygulamada bir birinden farklı 12 adet soru sorulur ve bütün sorulara doğru yanıt verenler arasında ödül eşit olarak bölünür. Hadi yarışmasına katıldığınızda yanlış cevap verirseniz ya da cevap vermekte geç kalırsanız 1 defalık joker hakkı kullanabiliyorsunuz. Joker hakları arkadaşınız kayıt olurken sizin nickinizi yani kullanıcı adınızı yazdığında geliyor.

Bütün Hadi Joker kodlarını öğrenmek için hemen sende Hadi Bilgi Yarışması Joker Kazanma başlığını ziyaret et ve hediye kodu al.

Paycell Kart kullanıcıları HADİ’de geçerli JOKER kazanıyor

Kampanya 18-10-2018 – 10-11-2018 tarihleri arasında geçerlidir. Geçerli olduğu ürün ya da hizmetler: Paycell kart ile sınırlıdır. Kampanya ile her bir Paycell kart için 1 adet joker kazanabilirsiniz.

Hadi bilgi yarışmasında yalnızca yarışma başına 1 adet joker hakkı kullanılabilir. Uygulamayı dilediğiniz zaman Google Play ya da App Store uygulama mağazasından telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması

Binlerce kişi ile aynı anda yarışmaya başlayıp final sorusuna kadar doğru yanıtlar verirseniz büyük ödülden hakkınıza düşen kadar TL alırsınız.

Gün içinde 2 defa yapılan yarışma da Ödül olarak farklı tutarlarda miktarlar bulunuyor. Yarışmayı dilerseniz birden fazla kişi oynayarak kazanma şansınızı daha yüksek tutabilirsiniz. Fakat oldukça fazla yarışmacı olduğundan dolayı çok büyük miktarda ödüller kazanmak oldukça zor gibi.

Paycell Kart Hadi JOKER Kodu Nasıl Alınır ?

Hemen sende HADİ yaz bir boşluk bırak Paycell Kart numaranın son 4 hanesini Turkcelli’ysen 2255’e, değilsen 5327522255’e SMS ile gönder; HADİ Canlı Bilgi Yarışmasında geçerli JOKER hakkını ücretsiz kazan. Joker’ini HADİ mobil uygulaması anasayfasında sağ üst köşedeki menüden “Joker” alanına girerek kullanabilirsiniz.

  • Paycell kartı olmayanlar bu kampanyadan yararlanamazlar.
  • Kampanya 15.000 promokod ile sınırlıdır.
  • Promokodlar 10 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan sadece fiziksel Paycell Kartı olanlar yararlanabilir.
  • Joker hakkını alabilmek için “HADİ (boşluk) kart numaranın son 4 hanesi”ni 2255’e SMS göndermen yeterli olacaktır.
  • Bu fırsattan her GSM no yalnız 1 kez faydalanabilir.
  • Promokodu HADİ uygulamasının anasayfasında sağ üst kısımda bulunan menüden “Joker” alanına girerek kullanabilirsiniz.
  • Hediye internet kampanyaları için Bedava internet < sayfasını hemen ziyaret et.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap