Bedava İnternet Paketi

Platinum Ekstra Paketi – 16 GB internet ile Doya Doya Kullan

19.01.2019
Platinum Ekstra Paketi – 16 GB internet ile Doya Doya Kullan

Turkcell Platinum Ekstra Paketi ile 16 gb internet paketi her ay seni bekliyor. Ayrıca tarifene ek uygulamalar ve bu uygulamalarda geçerli hediye GB’lar ile eğlenceli ve internete ihtiyaç duymadan doya doya tarifeni kullan. Tarifeye aylık abonelik yaparsanız 8 GB internet ile kullanırsınız fakat yıllık abonelik yani taahhüt verdiğiniz taktirde 16 GB cepten internetin sahibi olursunuz. Olur da bu itnernet yetersiz gelirse Turkcell Bedava internet sayfasında yer alan güncel kampanyalar ile hediyeler alabilirsiniz.

Tarifeye geçerek zengin içerikli Platinum Ekstra ile Turkcell Uygulamalarının keyfini yaşayın.

Tarifedeki Faydalar

Lifecell faydaları
  • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz.
  • TV+ uygulamasına özel 15 GB internet ile istediğiniz yerde TV izleyebilirsiniz.
  • Fizy’e özel 5 GB internet ile istediğin yerde müziğin cebinde.
  • Dosyalarını yedekleyen aboneler için lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı 25 GB depolama alanında güvenle saklayın, Premium özellikleri hemen kullanmaya başlayın.
  • Dergi okumayı sevenlere Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini istediğiniz zaman okuyun.

Platinum Ekstra Tarifesinde Neler Var ?

Aylık Abonelik Yaparsanız; Platinum Ekstra Paketi 8 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
Yıllık Abonelik Yaparsanız; Platinum Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 16 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 100SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.

Tarife Nasıl Yapılır ?

  • PLATINUM EKSTRA yazıp 2200’a göndererek kampanyaya hemen katılın. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten paketi satın alabilirsiniz.
  • Paketinizin kullanımı ile alakalı haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır.

Paket Fiyatı;

Tarifenin aylık fiyatı 130 TL’dir.

Taahhüt işlemlerinin ve paket değişiminde sorun yaşanmaması adına işlemleri Müşteri Hizmetlerini arayarak yapmanız önerilir. Kampanyayı iptal etmek için; Müşteri hizmetlerini arayarak ya da IPTAL YILLIKPLATINUM yazıp 2222‘ye göndererek iptal edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap