Bedava İnternet Paketi

Platinum Exclusive X Tarifesi – Turkcell

14.01.2019
Platinum Exclusive X Tarifesi – Turkcell

Turkcell Faturalı Hat – 4.5G Hızında Kampanyaları arasında bulunan Platinum Exclusive X paketi faturalı abonelere özel tarifedir. 390 TL / AY 31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli bir kampanyadır. 1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1’den %18’e yükseltilmesi nedeniyle paket fiyatı 389.14 TL olacak. Kampanya içeriğinde abonelere Apple Iphone X cihaz kullanım hakkı da tanımlanacaktır ve cihazların temini özel hizmet ekibi ile gerçekleştirilir.

Faturalı abonelerin ve faturasız hat kullananların faydalanabileceği hediyeler için Turkcell Bedava internet kategorisindeki fırsatlardan yararlanmayı unutmayın.

Platinum Exclusive X Paketi

15 GB cepten mobil internet, her yöne 2000 dakika konuşma ve Turkcell’lilerle sınırsız dakika Platinum 15 Paketi’nde. Size özel Platinum ayrıcalıkları bu tarife ile hizmetinizde.

Paket İçeriği: 15 GB internet + 2000 dk her yöne + Turkcell yönüne sınırsız dakika + Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet paketi bulunuyor.

Apple Iphone X Kullanım Hakkı

Bu tarifeye gelenler Apple Iphone X cihaz kullanım hakkı verilecektir ve cihazların temini özel hizmet ekibi ile gerçekleştirilecektir. Belirlenmiş kriterlere uygun durumda olan, müşteriler aranarak özel hizmet ekibi aracılığıyla kampanyaya katılabilir.

Tarifeye Nasıl Geçilir ?

Tarifeniz kapsamında verilen faydaların %80 ve %100’ünü kullandığınızda SMS ile bilgi verilir.

Belirlenmiş kriterlere uygun olan Turkcell faturalı bireysel ses aboneleri yararlanabilir.

Gerekli şartlara uygun olan aboneler aranarak bilgi verilir ve tarifeye geçiş yapabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap