Bedava İnternet Paketi

Pttcell Faturasız Akıl Kârı 1 GB ve 2 GB Bedava internet

Pttcell Faturasız Akıl Kârı 1 GB ve 2 GB Bedava internet

Pttcell faturasız hat kazananlar için 1 GB hediye yada 2 GB Bedava internet seçenekleri bulunuyor. Pttcell kullanıcıları da göz ardı edilmeyecek kadar fazla. Diğer operatörlerde olduğu gibi Pttcell’de de hediye internet kampanyaları bulunuyor. Faturasız hatlar için çıkarılmış olan bu kampanya ile 30 gün geçerli 1 gb veya 2 gb’lık hediyelerden birini alabilirsiniz.

Farklı bir operatör kullanıyorsanız, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Kampanyalarına katılmak için Bedava internet sayfasını ziyaret edip en üstte bulunan kayan menüden operatörünüzü seçebilirsiniz. Bu yazının en alt kısmına inip burada bulunan listeden de operatör seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pttcell Faturasız Bedava internet

Kampanyadan 01.12.2018 tarihine kadar olan geçerlilik süresi içerisinde Pttcell Mini, Pttcell Eko, Pttcell Süper Paketleri’ne başarılı bir şekilde dâhil olan aboneler faydalanabilecektir. Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için ilgili tarifelerden birini aktif olarak kullanması gerekir.

Kampanya kapsamında verilmekte olan hediye internet hakkı, hat/hatların ilgili faturasız Pttcell Tarifelerinden birine kayıtlı ise o hatta hediye internet hakları otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır. Abonelerin kampanya kapsamında sunulan ek internet paketinden, bilgilendirme sms’inden sonra faydalanabileceklerdir. Kampanyalı sunulan internet hakkının geçerlilik süresi 30 gündür. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan internet hakları ilgili süre sonunda hattınızdan silinecektir. Bahsedilen data hakkı 12 ay sonunda sona erecek olup, otomatik yenilenmez.

Böylece 12 ay boyunca hediye internet paketinden faydalanmış olursunuz.

Pttcell Faturasız Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Belirtilen koşulları sağlayarak Hattına Pttcell Mini ve Pttcell Eko Paketi tanımlı olan kullanıcılara kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir ek 1 GB hediye internet tanımlanır.
  • Pttcell Süper Paketi tanımlı olan müşterilere ise kampanya dahilinde 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir ek 2 GB internet hakkı otomatik olarak verilir.
  • Hediyeler yurt içinde geçerlidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap