Bedava İnternet Paketi

Red Dead Redemption 2 Peşin Fiyatına 9 AY Taksitle Turkcell’de

06.11.2018
Red Dead Redemption 2 Peşin Fiyatına 9 AY Taksitle Turkcell’de

Turkcell’den oyun severleri mutlu edecek bir kampanya. Turkcell Mobil hat ve akıllı cihaz satışı dışında bir çok teknolojik cihaza da ev sahipliği yapıyor. Oyunun şuanda fiyatı peşin olarak alacaklar için 449 TL bir tutarda. Fakat Turkcell müşterilerine bu oyunu 9 taksitle alma fırsatı sunuyor. Üstelik ekstra ücret yansımadan peşin fiyatına oyuna sahip olabiliyorsunuz. Her ay 39,72 TL ödeme yapacağınız şekilde taksitlendirilen oyuna sizlerde sahip olabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2

Bu yılın en önemli oyunlarından biri olan ve belki uzun yıllar adından çokça söz ettirecek bir yapım olan, “Red Dead Redemption” seriye ikinci oyunuyla çıkış yaparak devam ediyor. Red Dead Redemption, bir tür Vahşi Batı temalı Kovboy aksiyon oyunu konusuyla oyuncuların hizmetinde.

Açık Dünya Oyunu

Red Dead Redemption 2, bir tür açık dünya konusuna sahip aksiyon oyunudur. Oyunu hem birinci, hem de üçüncü şahıs kamera açısından oynayıp sürdürebilirsiniz. Oyunda uzun bir tek kişilik hikaye bulunuyor, internet üzerinden çevrim içi oynanabilen birçok farklı oyun modları dabu oyun içinde yer alacak.

Turkcell Red Dead Redemption 2 Oyunu Kampanyası

  • Turkcell aboneleri bu oyunu 9 taksitle peşin fiyatına satın alabilirler.
  • Detaylı bilgiye Turkcell resmi web sitesinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Oyunu satın aldığınızda her ay faturanıza oyunun taksit bedeli yansır.
  • Dilerseniz Turkcell mağazalarından oyunu peşin ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.

Turkcell’in diğer kampanyalarını görmek için Turkcell Bedava internet isimli konuyu ziyaret edip mobil hattınızda kullanabileceğiniz internet hediyelerine ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap