Bedava İnternet Paketi

Red Tarife Vodafone Park Lounge Kampanyası

16.01.2019
Red Tarife Vodafone Park Lounge Kampanyası

Vodafone Red Tarife’lilere özel Vodafone Park’a ücretsiz lounge girişi hizmeti veriyor. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasından QR kodunuzu alabilirsiniz. Vodaofne Park’a Lounge hizmeti ile maça giderken özel hissedin. Red tarifelerinin bilinmeyen bir çok ücretsiz fırsatı bulunuyor, bunlar arasında indirimler ve hediyeler de yer almakta. Tarifenizin içinde ücretsiz olarak verilen hizmetlerden biri de Vodafone Park Lounge hizmeti.

Ayrıca operatör müşterileri Vodafone Bedava internet kategorisindeki kampanyalara giriş yapıp kendileri için bir kampanya varsa bunları ücretsiz kullanabiliyorlar.

Vodafone Park Lounge Kampanyası

Kampanya yalnızca Vodafone Park’taki Beşiktaş maç günlerinde geçerlidir. Kampanyadan sadece VIP bileti olan ve maçı Loca’dan izleyecek olan aktif Red aboneleri yararlanabilirler.

Kampanyadan yararlanmak için PARK yazıp 6666’ya SMS göndererek şifre ya da Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte üzerinde ilgili detay sayfasında “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak QR Kod alınabilir.

Kampanyadan faydalanmak için çıkan QR kodu ya da şifreyi Vodafone Park Red Lounge girişindeki görevlilere göstermeniz gerekmektedir. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanyadan 1 defa faydalanılabilir.

Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki müşteriler kampanyadan yararlanacaktır. Şifreler ve QR kod, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirecektir.

Kampanya dahilinde hizmeti sağlayacak olan firmanın hizmeti sağlaması sırasında oluşabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap