Bedava İnternet Paketi

SuperOnline Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası

SuperOnline Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası

Turkcell SuperOnline Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası

Bu kampanya ile beraber evinize işinize yarayacak bir internet bağlantısı sağlamış olacaksınız. Hemde fatura sürprizi yok, net fiyat tek fiyat garantisi ile. 25Mbps’ten başlamakta olan hızlarda birden fazla limitsiz internet seçeneği sizlerle. Şu dönemde en çok istediğimiz şey wifi şifresi oluyor. Yan komşumuzdan dahi wifi şifresi istediğimiz zaman bir nevi karnı ağrıyormuşçasına şifreyi veriyor. Ve bir kaç saat sonrasında ise şifreyi değiştirdiğini fark ediyorsunuz. İnternette bulunan wifi şifre kırıcı programlarla deneme yapsanız dahi boş çünkü çalışmıyorlar. Bildiğiniz gibi bu  zamanda kimse Bedava İnternet dağıtmıyor veya vermiyor.  Bütün bunları bir kenara bırakıp evinize internet bağlatmak sizin için çok daha kolay ve hesaplı olacaktır. Turkcell’in son kampanyaları arasında yer alan ışık hızında kampanyası tam size göre. Film izlemeyi seven, online oyun oynayıp internette video izlemeyi sevenler için birebir uygun paket olacaktır.

Hem bu kampanyaya geçtiğinizde faturanız belirtilen fiyatın üstünde gelmeyecektir Superonline bunun garantisini veriyor. Eğer hali hazırda farklı bir internet bağlantınız varsa SuperOnline’a geçtiğiniz zaman yansıyacak olan cezai bedeli karşılanacaktır. Evinizdeki internetinizi Superonline’a geçirmek için gerekli olan bütün işlemleri sizin için SuperOnline ekibi gerçekleştirecektir.  Turkcell SüperOnline İnternet Paketleri ve bu paketlere ait fiyatı alt kısımdaki listeden görebilirsiniz.

SuperOnline İnternet Paketleri ve Fiyatları

Fiyatlar üst kısımda belirtildiği gibi olmakla birlikte sizler için en uygun paketi müşteri hizmetleri aracılığıyla da seçebilirsiniz. Paketlerin adil kullanım kotası düştükten sonra biraz yavaşlıyor ve sonrasında Sınırsız İnternet kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Yukarıdaki tabloda yer alan AKK adil kullanım kotasını belirtmektedir. SuperOnline internet kampanyası dahilindeki limitsiz paket için aylık veri indirme ve yahutta yükleme hız alanlarının bitiminden sonra ayın geri kalan kısmı için veri indirme hızı 3 Mbps’ye düşecektir, veri yükleme hızı ise fiberde 1 Mbps’ye kadar azalacaktır. Sizlerde eve kadar ücretsiz modeminizin getirilmesini ve uzman ekip tarafından kurulumun gerçekleştirilmesini istiyorsanız hemen Turkcell SuperOnline internet başvurusu yapabilirsiniz.

SuperOnline Fiber İnternet Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerini arayıp uzman ekipten yardım talep edebilirsiniz. Paketler hakkında daha fazla bilgi almak için yine müşteri hizmetlerinizle görüşme yapabiliyorsunuz. Kampanyanızın ne zaman biteceği veya kampanyanın ne zaman başladığını unuttuğunuzda yine ilgili arkadaşlar memnuniyetle sizlere yardımcı olacaklardır. Bunun yanında zaman zaman yeni kampanyalar çıktığında sizlere arama yapıp bilgilendirme’de gerçekleştirebilirler.

Daha Fazla Bilgi;

  • Kampanya 01 Ağustos 2016 – 01 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır, katılımlar daha sonrasında kabul edilmeyecektir.
  • Üst kısımdaki kampanyamızdan yeni veya mevcut Turkcell Superonline fiber internet müşterileri faydalanabilecekler.
  • Turkcell’in sunduğu Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu konumlarda hizmet vermektedir.
  • Turkcell SuperOnline Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0850 222 0 222 ile bütün sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Ev interneti dışında mobil internette önemli tabi. Şimdi sende sana özel faturalı faturasız hattından kullanabileceğin bedava internet içeriklerini alıp kullanabilmek için Turkcell Bedava İnternet butonuna tıklayıp hediyelere ulaş.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap