Bedava İnternet Paketi

Sürpriz Nokta Turkcell İnternet Kampanyası

15.04.2019
Sürpriz Nokta Turkcell İnternet Kampanyası

Turkcell’in #senyapdiye geliştirdiği ve kullanımı gitgide yaygınlaşan yerli teknoloji ürünü uygulaması BiP, kazandırmaya ve eğlendirmeye devam ediyor. Gelişmiş özellikleri ile mobil sohbet uygulaması dünyasına yepyeni özellikler ve standartlar kazandıran Bip, tüm operatör kullanıcılarına açık olmasıyla beraber Turkcell müşterilerine her hafta birbirinden güzel hediyeler ve özellikle Turkcell Hediye İnternet paketleri kazandırmaya devam ediyor.

BiP Keşfet bölümünde bulunan Sürpriz Nokta kanalını takip eden kullanıcılar ilgili lokasyonlara ( navigasyon üzerinde belirtilen noktalar) giderek ücretsiz internet ve daha bir çok sürpriz hediyeler kazanıyor.

Üstelik kanala abone olur olmaz (haritada gösterilen lokasyonlara gitmeseniz bile) 1 GB Bedava İnternet Paketi hediye ediliyor.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır

 • Kampanyadan Turkcell müşterileri yararlanabilirler. ( bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses, data hatları )
 • Kampanya ile Bip Keşfet bölümünden Sürpriz Nokta kanalını takip ederek belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan abonelere ücretsiz hediye paketleri verilecektir.
 • Kanalı takip etmeye başladıktan sonra gelecek SMS (kampanya mesajı) sonrası hediye toplamaya başlanabilir.
 • Kanalı takip etmeye başlayan abonelere, takip işleminin hemen ardından (harita lokasyonları aracılığı ile hediye toplama işlemi gerekmeden) günlük 1 GB internet paketi hediyesi verilecektir. Bu haktan sadece bir kez faydalanılabilir.
 • 19.05.2018 tarihinden önce günlük hediye toplama limiti 5 adet olup, kampanya boyunca aylık kazanılabilecek hediyelimiti ise 30 adettir. Haritada bulunan bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilir.
 • 19.05.2018 tarihinden sonra günlük hediye toplama limiti 3 adet olarak belirlenmiştir. Kampanya boyunca aylık kazanılabilecek hediye sayısı limiti 10 adettir.
 • Kampanya kapsamında toplanılabilecek hediyeler şu şekildedir:
 • Kampanya kapsamında kazanılabilecek hediyeler şöyledir: Aylık 10GB, Aylık 5GB, Aylık 1GB, Haftalık 5GB, Haftalık 2GB, Haftalık 1GB, Günlük 2GB, Günlük 1GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık Turkcell içi 1000DK, Aylık 1000DK, Aylık 500DK, Günlük Her yöne 1 Saat Konuşma, Günlük Her yöne 2 Saat Konuşma, Her yöne Haftalık 250DK, Her yöne Haftalık 500DK, Günlük Turkcell içi 500DK, TV + ve Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL.
 • Kampanya kapsamında Hediye Kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler data hatları için şöyledir: 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Günlük 1GB, Aylık 1GB, Haftalık 1GB
 • Kampanya ile verilen haftalık hediyeler 7 günlük, aylık hediyeler ise 30 günlüktür.
 • Hediyeler belirtilen dönem sonrasında yenilenmez.
 • Ücretsiz internet hediyesi kullanımı %80’e ve %100’e ulaştığında bilgilendirme SMS’i gönderilir.

Kampanyaya katılmak için SMS göndermenize gerek yoktur. Sürpriz Nokta kanalını takip etmeniz yeterlidir. Herkese bol şanslar!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Ali dedi ki:

  Nasilfaydalanacaz

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   Bip uygulamasından Keşfet aracılığı ile Süprriz Nokta kanalını takip edin lütfen.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap