Bedava İnternet Paketi

Tık Diye Turkcell’li Olmak 8 GB Hediye İnternet Kampanyası

28.03.2019
Tık Diye Turkcell’li Olmak 8 GB Hediye İnternet Kampanyası

” Bir tıkla Turkcell’li olmak çok kolay ” sloganıyla başlatılan kampanyada
Turkcell hattını Turkcell’e taşıyan müşterilerine tam 8 GB hediye internet hediye ediyor! “Tık Diye Turkcell’li Olmak” kampanyası kapsamında hattınız ayağınıza kadar gelmekle kalmıyor 8 GB hediye internet hattınıza tanımlanıyor.

2 aşamalı basit bir başvurudan sonra Türkiye’nin en kapsamlı mobil operatörü Turkcell’e geçerek evinizde oturarak hattınızın kapınıza kadar kısa sürede gelmesinin keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik hediye internet ile beraber avantajlı paketlerde Turkcell’i tercih ettiğiniz için size özel ayrıcalık!

Tık Diye Turkcell’li Olmak 8 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle numaranızı başka bir operatörden taşımaya veya yeni hat almaya karar verdikten sonra turkcell.com.tr resmi web sitesine girerek turkcell2i olmak istiyorum linkine tıklamalı ve hemen başvur butonuna tıklayarak formu doldurmalısınız.
  • Karşınıza çıkan form 5 adımlı fakat kolay bir form. Sırası ile : Numaranız-Paketiniz-Kişisel Bilgileriniz-İletişim Bilgileriniz-Onay formlarını eksiksiz şekilde doldurduktan sonra hattınızı beklemeye başlıyorsunuz!
  • Talebiniz turkcell.com.tr üzerinden iletildikten sonra tarafınıza bilgilendirme maili gönderilir. Ayrıca kurye teslimat zamanı Sms yoluyla bildirilir ve belirtilen adreste bulunmanız hatırlatılır.
  • Kurye kapınıza kadar gelerek gerekli evrakları sizden talep ederek el terminali aracılığı ile taratarak fotokopilerini Turkcell’e iletir ve sim kartınızı size teslim eder!
  • En fazla 4 gün içerisinde mevcut numaranızı Turkcell’e taşıma işleminiz tamamlanır ve tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilir.
  • Ve sonunda Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları kapsamında numaranızı Turkcell’e taşıdığınız için hattınıza 4 ay boyunca aylık 2 GB internet faydası otomatik olarak hediye edilir!
  • 8 GB bedava internet paketi sadece turkcell.com.tr üzerinden yapılan numara taşıma veya yeni hat talepleri için geçerlidir!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ramazan varol dedi ki:

    Cok guzel bir paket elinize kolunoza saglik

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap