Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 10 GB Sahur – Ramazan Bedava internet Paketi 2018

17.05.2018

Türk Telekom 2018 Sahur Kampanyası ile 10 GB Bedava internet almak işte bu kadar kolay. Ramazan Bedava internet paketi ile sizde ücretsiz internet kullanın.

Türk Telekom 10 GB Sahur – Ramazan Bedava internet Paketi 2018

Türk Telekom, Ramazan ayı ile beraber müşterilerine hediye internet vermeye devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi yine verdiği internetin miktarını değiştirmedi. Abonelerine 10 GB cepten hediye internet veren GSM operatörü, Ramazan ayında oruçken kullanabileceğiniz hediyeyi hem faturalı hemde faturasız abonelere vermekte. Oruç bitene kadar kullanabileceğiniz internetiniz ile dilediğiniz gibi nette gezebilirsiniz. Peki Türk Telekom ramazan kampanyaları dışında farklı kampanyalar ile hediye veriyor mu ? Tabi aktif hediye internet kampanyaları da bulunmakta. Bu kampanyalardan da faydalanmak isterseniz Türk Telekom Bedava internet sayfasını ziyaret etmelisiniz.

Türk Telekom Sahur 10 GB Bedava internet Kampanyası

Kampanyadan faydalanabilecek aboneler; Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşterilerdir. Kampanya dahilinde sahur dönemi boyunca (16 Mayıs-14 Haziran 2018) 02:00-06:00 saatleri arasında 10 GB yurtiçi internet hediye edilir. Hediyenizi yurt dışında kullanamazsınız. Ayrıca kullanmadığınız hediye internet hakları da belirtilen süre sonunda otomatik olarak silinecektir. Her müşterinin yalnız 1 defa kampanyaya katılma hakkı bulunmaktadır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan aboneler kampanyaya tekrar katılım yapamazlar.  Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının bitmesinin ardından, abonenin üzerinde başka internet paketi yoksa faturalı müşteriler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız müşteriler için 2 KR/ 100 KB olarak ücretlendirilecekdir.

Bu Sahur da Türk Telekom’lular İnternete Doyasıya Girebilecekler, bunun için yapmaları gereken çok basit işlemler yer alıyor. Belirtilen işlemleri yapan ve hattı kampanyaya uygun olan bütün aboneler bedava internet fırsatına ücret ödemeden katılabilirler.

Türk Telekom 10 GB Sahur – Ramazan Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Hediye alanlar (16 Mayıs-14 Haziran 2018) 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB yurtiçi internet kullanabilir.
  • Faturasız hat kullanıyorsanız; kayıt öncesi 48 saat veya kayıt sonrası tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir.
  • Kampanyaya son katılım tarihi 14.06.2018 saat 01:30‘dur.
  • Hediyenizi hemen almak için SAHUR yazıp 5555‘e gönderin.
  • Hediyeyi iptal etmek için IPTAL SAHUR yazıp 5555‘e gönderilir.
  • Faturasız aboneler KALAN SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek Kampanya kapsamında kalan faydalarını sorgulayabilir.
  • Hediyeyi gelecek olan onay mesajından hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kampanya bilgilerine dilerseniz resmi sayfadan da ulaşabilirsiniz.

Bu kampanya ile alacağınız hediye internet yukarıda belirtildiği gibi 02:00 – 06:00’a kadar geçerlidir. Bu saatler dışında kullanırsanız satın aldığınız internetten, eğer inyernet yoksa ek aşım ücreti olarak düşüm gerçekleşir. Faturasız abonelerin ise yukarıda belirtildiği gibi yükleme yapmaları gerekmektedir. Yükleme yapmayan abonelere hediye internet gitmeyecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap