Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 10 Numara Tarifesi- 10 GB internet Paketi

05.04.2017
Türk Telekom 10 Numara Tarifesi- 10 GB internet Paketi

Türk Telekom 10 Numara Paketi Nasıl Yapılır, 10 Numara paketi nasıl iptal edilir ? Türk Telekom en bol interneti olan paket hangisi sorusunun yanıtını vermenin zamanı geldi. Şuan diğer operatörler 3 – 4 GB internetli faturasız tarife çıkarırken Türk Telekom bunu tamamen aşmış ve dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 10 gb internet paketli bir tarife çıkarmış durumda. Daha öncesinde Turkcell’de 10 gb’lık bir paket çıkarmıştı fakat bu paketin 5 GB internetini sadece gece kullanabiliyorduk. Eski adıyla Avea yeni ismi Türk Telekom olan operatörümüzün paketini ise dilediğimiz saatler içerisinde kullanabiliriz. Ayrıca faturasız bir paket olduğundan TL yüklediğinizde verilen Türk Telekom bedava internet fırsatından da faydalanabilirsiniz. Şebekesinde yaptığı iyileştirmeler ile bir çok müşterisine yüksek kalitede hizmet sunan TT ilerleyen zamanlarda daha yeni paketleriyle abonelerine hizmet verecektir.

Bir çok kişinin düşüncesi, Avea zamanından kalma; Türk Telekom şebekesi çekmiyordur zaten gerek yok gibi olsa da neredeyse çoğunluğumuz yanılgıya düşüyoruz. Örnek verecek olursak çevrenizdeki Türk Telekom kullanıcılarına şebeke ve internet ile alakalı bir problem yaşayıp yaşamadığını sorduğunuzda genelde bir sıkıntı yok cevabını alacaksınızdır. İnterneti bol kullanıyorsanız ve şuanki operatörünüzden memnun değilseniz, ve faturalı hat kullanmaya da sıcak bakmıyorsanız hattınızı Türk Telekom’a taşımanın tam vakti. Bunun sebebi ise son zamanlarda yapılan yeni baz istasyonu ve sinyal güçlendirme çalışmaları. Pakete geri dönecek olursak nasıl yapılacağı ile alakalı detaylar alt kısımda yer almakta.

Türk Telekom 10 Numara Paketi İçeriği ve Fiyatı Nedir ?

 • 600 Dakika Her Yöne Konuşma
 • 1000 SMS Her Yöne Mesajlaşma
 • 10 GB Cepten İnternet
 • 45 TL/Ay

Türk Telekom Faturasız 10 Numara Paketi Nasıl Yapılır ?

 1. Bu paket faturasız müşteriler için geçerlidir ve yukarıda belirtilen içerik ve fiyata sahiptir.
 2.  10 Numara Paket’in fiyatı, son 30 gün içerisinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak Türk Telekom’a gelen aboneler için aylık sadece 45 TL’dir.
 3. Paket ile verilen faydaların geçerlilik süresi 1 aydır, kullanılmayan faydalar belirtilen süre sonunda silinir ve devir etmez.
 4. Paket hat taşıma kampanyası ile gelen müşteriler için özeldir mevcut aboneler bu fiyattan faydalanamazlar.
 5. Son 30 gün içerisinde Türk Telekom’a gelen müşteriler; 10NUMARA yazıp 5555’e SMS gönderip, 10 Numara Paketini cepten kullanmaya başlayabilir.
 6. Kalan kullanım miktarlarını öğrenmek için; KALAN 10NUMARA yazıp 5555’e kısa sms gönderin.
 7. Paketin iptali için; IPTAL 10NUMARA yazarak yine 5555’e sms göndermeniz gerekmektedir.

Bu kampanyadan faturalı aboneler yararlanamayacaktır. Paket durumu ve alım şartları ile alakalı bütün detayları Türk Telekom sayfasından veya Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. 10 Numara Paket sahibi olun.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap