Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 100 GB Sınırsız Bedava internet Kampanyası

23.02.2017
Türk Telekom 100 GB Sınırsız Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom, Fiber Hızlı Hepsi Dahil Kampanyası evinize interneti getiriyor. Fiber internetin tadını tam anlamıyla çıkarabileceğiniz bu paket ile ilk ay sizde ücretsiz internetin keyfini sürün. Kurulum problemi yaşayanlara özel ücretsiz kurulum ekibi ile hizmet veren Türk Telekom hizmette sınır tanımıyor. Bu günlerde hepimiz Türk Telekom bedava internet gereksinimi duyuyoruz. Cepten internet paketleri genelde bütçemizi aştığı için internet kullanamadığımız zamanlar oluyor. Ev interneti ile evdeyken wifi aracılığıyla kullanım yapın Cepten internet paketiniz tükenmesin. Genelde interneti akşam ve gece kullanıyoruz bunun sebebi ise evde olmamız ve sıkılmamız dan dolayı. Aldığımı tarife ve paketlerin hızlı bitmesinin genel sebebi de bu.

Bu kampanya yeni abonelere özel bir kampanyadır. Hepsi Dahil Kampanyası, 31 Mart 2017 tarihine kadar abone alımına açık olacaktır. Bu kampanya ile 100 GB Limitsiz internet paketine 69.99 TL karşılığında sahip olacaksınız. Ücretsiz kurulum hizmeti ile sizi uğraştırmadan interneti ayağınıza kadar getiriyorlar. Bunun yanında faturanızda da ek bir ücretle karşılaşmıyorsunuz. Hepimiz komşumuzdan belkide üst katta oturan akrabamızdan internet şifresi istemekten sıkıldık. Bunun yerine kendi internetimizi bağlatmak daha güzel olacaktır. İnterneti bağladığınızda Online oyunlar, sosyal medya sayfaları ve buna benzer bir çok sayfada Fiber hızda Limitsiz internet kullanın.

 

Türk Telekom Fiber Hızlı Hepsi Dahil İnternet Paketleri

50 GB Limitsiz İnternet: 24 ay boyunca kontratlı 69.99 TL, fakat yukarıda bahsi geçen 100 gb’lık pakete belirlenen tarih aralığında başvuru yaparsanız 69.99 TL’den faydalanabilirsiniz.

100 GB FiberNet: 79.90 TL karşılığında 2 yıl boyunca kullanabilirsiniz.

200 GB Sınırsız internet: 89.90 TL karşılığında hemen kullanın.

bu paketlerin tamamını müşteri temsilcisi aracılığı ile veya cep merkezlerinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom 100 GB Sınırsız Bedava internet Nasıl Yapılır ?

Kampanya ile 1 ay bedava internet nasıl yapılır ? Bir çoğumuzun aklını karıştıran da bu oluyor. Bağlantı yapmak için belirtilmiş tarih aralığında internet bağlamanız gerekmektedir. Bu işlemi müşteri hizmetleri veya cep merkezlerinden yapabilirsiniz. Bağlantı yapıldıktan sonra çıkacak olan Türk Telekom İnternet faturanız firma tarafından karşılanıyor. Geriye kalan faturaları ise zamanı geldiğinde ödeyebilirsiniz.

Ücretsiz Servisler

İnterneti aldığınızda bunun yanında bazı ücretsiz içerikler de sizlere hediye ediliyor.

  • Türk Telekom Wifi: Binlerce Türk Telekom Wifi noktasından 600 Dk ücretsiz internet kullanabilirsiniz.
  • Türk Telekom Müzik: Üyeliği ve 1000’den fazla yerli şarkıyı dinleme şansı.
  • Aile Koruma Şifresi: Çocuklarınızı zararlı içeriklerden koruyun, sınırlamalar ile uygunsuz ve kötü sitelere girişleri engelleyin.
  • Güvenlik: Bilgisayarınızı internet üzerindeki milyonlarca virüsten koruyun.
  • Türk Telekom NetDisk: Özelliği ile 2 gb’a kadar dosya yedekleme kapasitesi ile bütün dosyalarınızı kaybolma ve silinmeye karşı depolayın.

Cep telefonundan internet kullananların bilmesi gereken 10’larca hediye internet kampanyası bulunuyor. Bu hediyelere hem sayfanın altında bulunan kayan menüden, hemde Türk Telekom bedava internet kategorisinden kolaylıkla ulaşın. Eğer arkadaşlarınız veya yakın dostlarınız da internet problemi yaşıyorsa, bu kampanyaları onlara gönderip yardımcı olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap