Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 14 Şubat – Sevgililer Günü Bedava internet Paketi

03.02.2018

Türk Telekom 14 Şubat Sevgililer Günü Bedava internet 2018 kampanyasına katılmak için ne yapmalıyım ? 2018 Sevgililer günü hediye internet için.

Türk Telekom 14 Şubat – Sevgililer Günü Bedava internet Paketi

Türk Telekom 2018 Sevgililer Günü Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, 2018 Sevgililer Günü özel kampanyası yazımızda Türkiye’de mobil telekomünikasyon alanında uzunca bir süredir başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan operatörden biri olduğunu belirtmekte fayda var. Sürekli olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeten bir operatör olduğunu belirtmekte fayda var. Selfy ve benzeri kampanyaları ile hem TL yükledikçe hediye internet kazanıyor, hemde satın aldığınız paketleri diğer operatörlere nazaran daha indirimli ve ucuza almış oluyorsunuz. Bu fırsatlarla hem mevcut müşterilerinin yüzünü güldüren dev operatör şirketi, aynı zaman birçok yeni mobil hat kullanıcısını da bünyesine katmayı başarıyor. Türk Telekom, Dini ve Milli bayramlarda olduğu gibi 14 Şubat’ta da abonelerine hediye internet paketleri hazırlayarak, ücretsiz GB kullanmasına yardımcı oluyor. Daha öncesinde 30 GB Bedava internet verdiği kampanyası ile alakalı bilgi paylaşmıştık. Güncel hediyeler için Türk Telekom Bedava internet konusunu ziyaret edebilirsiniz. Faturalı ve Faturasız mobil hat sahipleri için bir çok fırsat burada yer almakta.


Türk Telekom 14 Şubat Bedava internet Kampanyası

Yeni kampanyaları ve 2018‘e özel fırsatlar sayesinde birçok mobil cihaz kullanıcısı 2018 sevgililer gününde de sevdikleri ile rahatça iletişime geçebilecekler. Sevgililer gününe özel bedava internet kampanyası ile, Whatsapp, Facebook, Instagram ve diğer internet sayfalarında rahatça gezinebilir, dilediğiniz gibi internet kullanabilirsiniz.  Türk Telekom Avea ile birleştikten sonra kısıa bir sürede hayli uzun bir yol kat etti. Mevcut şebeke ve diğer problemleri neredeyse tamamen gideren operatör uygun içerikli ve fiyatlı paketler çıkararak bir çok müşteriyi de bünyesinde toplamayı başardı.

Aynı zamanda abonelerinin yüzünü güldürecek bedava internet, bedava dakika ve bedava Sms hediye kampanyaları ile müşteri dostu olduğunu gözler önüne serdi. Müşterilerinin daha kaliteli bir Mobil Hat kullanmasını hedef edinen operatör, Mobil Uygulamaları ile Müzik, Dergi, Mobil işlemler gibi bir çok olanak sağlamakta. Bu uygulamaları kullanarak, en güncel dergilere ulaşabilir, müzik dinleyip, tarifenizde ne kadar haklarınız kaldığını öğrenebilirsiniz. Paket yükleme ve fatura ödeme işlemlerinizi de kolaylıkla buradan halledebilirsiniz.


Türk Telekom Sevgililer Günü 14 Şubat 2018 Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Bu kampanyadan faydalanabilmek için aktif Türk Telekom mobil hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
  • Sevgililelr gününde 90 günden uzun bir süredir Türk Telekom abonesiyseniz 1 GB bedava internet alabilirsiniz. Eğer 9 yıldan uzun süredir aboneyseniz 3 ay boyunca her ay 10 gb hediye internet verilir.
  • Kampanyaya katılmak için YILLAR yazıp 5555‘e kısa sms gönderin.
  • Daha öncesinde katılan müşteriler yeniden katılım gerçekleştiremezler.

Sevgililer gününde Hediye İnternet kampanyası ile sevdiklerinize internet hediye edebilirsiniz. Eğer arkadaşınızın veya sevdiğinizin interneti bittiyse Türk Telekom’da İnternet Hediye etme özelliği bulunmakta. Göndereceğiniz internet miktarları 100 MB, 250 MB, 1 GB ve 4 GB’lık paketlerdir. Ücretli bir özelliktir detayları için; Türk Telekom Hediye internet Nasıl Gönderilir ? konusunu ziyaret edin. Paylaşmış olduğumuz bu yazının bağlantısını sevdiklerinizle paylaşıp onları da haberdar edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap