Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 25 GB Bedava internet Fiber Hızlı Net Kampanyası

Türk Telekom 25 GB Bedava internet Fiber Hızlı Net Kampanyası

Türk Telekom Fiber Hızlı Net Kampanyası ile 25 GB bedava internete 3 ay hediye. Ev interneti bağlatmanın şimdi tam zamanı, ev interneti bağlamayı düşünüyorsanız Türk Telekom’dan 3 ay 25 gb bedava internet kampanyasından faydalanmayı unutmayın. Okullar açıldı, ödev film derken internete çokça ihtiyaç olacak. Ödev yaparken veya günlük internet kullanımları için ev interneti bağlayıp hem telefondan hem, bilgisayardan hemde tabletten wifi yolu ile internet kullanabilirsiniz.

Teklif net, fiyat sabit. Jet hızında limitsiz fiber interNET her şey dahil 64,90 T den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Kampanyaya yeni katılacak aboneler için Limitsiz fiber internet online başvurulara özel ilk ay ücretsiz.

Türk Telekom Fiber/Hiper Hızlı internet Kampanyası

3 ay boyunca ekstra 25 GB hediye internet veren kampanyaları aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

 1. NETLİMİTSİZ + 3 Ay 25 GB AKN Hediye hızı 8 Mbps’dir.
 2. ULTRANET LİMİTSİZ + 3 Ay 25 GB hediye 50 GB AKN 16 Mbps hızındadır.
 3. ULTRANET LİMİTSİZ + 3 Ay 25 GB AKN Hediye
 4. FİBERNET/HİPERNET FULLİMİTSİZ + 3 Ay 25 GB AKN Hediye
 5. FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ + 3 Ay 25 GB AKN Hediye

benzeri paketler mevcuttur. Bu kampanya ile 35 GB’lık paketi seçerseniz 3 ay 25 gb hediye kampanyasından yararlanamazsınız.

Türk Telekom Fiber internet Kampanyası

Kampanya ile beraber zengin içerikli ve her yaş grubuna uygun eğitim paketleri ücretsizdir. Evinize yapılacak olan internet kurulumu ücretsizdir. Eğer bulunduğunuz bölge fiber interneti desteklemiyorsa Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak bağlantı ile alakalı düzeltmeleri talep edebilirsiniz.

Farklı bir firmada internet bağlantınız varsa ve cayma bedeli yansıyorsa 150 TL Hoş Geldin İndirimi Türk Telekom’dan hediye.

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

 • Buki; Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır. Okula hazırlık dönemindeki tüm kavram ve kazanımları içinde kapsar.
 • Hedefim ingilizce; 3. Sınıftan, liseye kadar bütün sınıf seviyelerinde İngilizce’nin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim hizmetidir.
 • HızlıGo; Online hızlı okuma hizmetidir. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırmayı hedeflemektedir.
 • Kayıp Sesler Ülkesi; Çocuklarınızın okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini kolaylaştıran online okuma-yazma destek eğitim hizmetidir.
 • Muud; Müzik dinleme platformudur.
 • McAfee Antivirüs ile koruma ve diğer hediyeler sizleri bekliyor.

Türk Telekom Fiber Hızlı Net Kampanyası Nasıl Yapılır ?

 • Hediye 25 GB ev internetinize eklenir.
 • Kampanya dahilinde 8Mbps 50GB ve 24Mbps 35GB giriş paketleri dışındaki üst paketlerden birine gelen müşteriler, evde internet paketlerine ek olarak 3 ay boyunca her ay 25 GB hediye internet kullanır.
 • Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılmak için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri 444 1 444 arayabilirsiniz.
 • Türk Telekom Resmi internet sayfasından yapılacak olan başvurular için ilk ay ücretsizdir.

Mobil hattınızda kullanabileceğiniz Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kampanyaları için Bedava internet sayfasına bakabilirsin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap