Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 8 Mart Kadınlar Günü 8 GB Bedava internet

08.03.2017
Türk Telekom 8 Mart Kadınlar Günü 8 GB Bedava internet

Türk Telekom 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB İnternet Hediye internet ile kadınları da unutmadı. 8 Mart bildiğiniz gibi dünyada olduğu gibi ülkemizde de kadınlar günü olarak kutlanıyor. Türk Telekom’da bu günü kutlamakla birlikte bütün kadınlar için faydalı olacak yepyeni bir kampanya yaptı. Resmi sayfasından da belirttiği gibi Türk Telekom bedava internet sahibi olabileceksiniz. Eğer sizlerde annenizin, ablanızın, eşinizin veya herhangi bir akrabanızın kadınlar gününü kutlamak için cep telefonu almayı düşünüyorsanız bu kampanya tam size göre. Sevdiklerinize cihaz alırken onlara cepten internet hediye etmiş olacaksınız. Ayrıca bu hediyeyi kendiniz de alabilirsiniz. Operatörlerin kadınlar günü kampanyası gibi ilerleyen sürede de hanımlar için kampanya düzenlemeye devam edecektir.

8 Mart Kadınlar Günü’ne özel Türk Telekom Cep Merkezlerinden dilediği akıllı telefonu alan abonelere 1 ay boyunca doya doya kullanabileceği 8 GB mobil internet paketi hediyesi sizi bekliyor. Türk Telekom operatörü tarafından verilmekte olan bireysel mobil akıllı telefon kampanyasından 8 Mart 2017 tarihinde kontratlı bir şekilde faydalanan mobil aboneler bu kampanyadan kolayca faydalanabileceklerdir.

 Türk Telekom 8 Mart Kadınlar Günü 1 Aylık 8 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Kampanyaya katılım için yukarıda belirtildiği gibi 8 Mart 2017 tarihinde Türk Telekom Cep Merkezlerinden akıllı cihaz almanız gerekmektedir. Bunun dışında ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Bayi çalışanları Türk Telekom hattınıza hediye interneti tanımlayacaklardır. Bu işlem yapıldıktan sonra sizlere gelecek bilgilendirme mesajının ardından hemen ücretsiz 8 gb interneti 30 gün boyunca doya doya kullanabilirsiniz.
  • Kampanya ile birlikte, 1 ay geçerli 8 GB mobil cepten internet hediye olarak abonelere verilecektir.
  • 8 GB internet hediyesi, kampanya girişi yapıldıktan sonraki en geç 3 iş günü içerisinde abonelerin hattına otomatik olarak tanımlanacak ve , tanımlama sonrasında ilgili hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacak.
  • Türk Telekom 8 GB mobil internet hediyesi 1 ay sonrasında kendiliğinden silinecektir, hediye hakları tamamen bitecektir. Belirtilen geçerlilik süresi içinde kullanılmayan internet hakları bir sonraki aya devretmeyecektir.
  • Olur da hediye tanımlandıktan sonra hattın iptal olması, iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş işlemleri yapılırsa hediye verilen internet kullanılamaz.
  • Her bir müşteri bir hattından bu kampanyaya sadece 1 defa katılabilecektir.

Detaylı bilgiyi Türk Telekom mağazalarından veya çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi edinebilir. Kampanyaya katılım için herhangi bir sayı sınırı bulunmamaktadır. Eğer sizlerde sevdiklerinize akıllı bir telefon almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap