Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom AKK’siz evde internet paket fiyatlarında indirim yaptı

19.01.2019

Türk Telekom 2019 Ocak ayında ikinci defa AKK’siz internet paketlerinde indirim yaptı. 4Mbps’lik paketinin satışını ise tamamen durdurdu. Artık en düşük internet hızı 6Mbps olacak.

Türk Telekom AKK’siz evde internet paket fiyatlarında indirim yaptı

Türk Telekom Adil Kullanım Kotasız internet fiyatlarında yeniden indirime gitti. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun kararı sonucunda 1 Ocak 2019 tarihi itibari ile Türkiye’deki tüm internet servis sağlayıcıları, Adil Kullanım Kotası’nı tamamen kaldırdı. Uygulamaya geçiş yapılmadan önce AKK’siz internet tarife fiyatlarını açıklamış olan Türk Telekom ise yeniden fiyatlarında müşterilerini sevindirecek indirimler yaptı.

Türk Telekom Adil Kullanım Noktasız internet Paketlerinde indirim yaptı

1 Ocak 2019 tarihi ile AKK’siz internet paketlerine geçiş yapan Türk Telekom, paket fiyatlarında indirime gitti. Türk Telekom daha öncesinde de Enflasyonla Mücadele Kampanyası ile müşterilerine uygun kullanımlar sunmuştu. Türk Telekom muhtemelen, Adil Kullanım Kotasız internet paketi fiyatlarının pahallılığından şikayetçi olan bir çok potansiyel müşterisini göz önünde bulundurarak indirim yoluna gitti.

Artık 4Mbps’lik Paket Tamamen Kaldırıldı

Artık 4MBPS’lik paket yok. Türk Telekom, daha öncesinden hazırladığı AKN’siz 4 Mbps’lik internet paketini listesinden kaldırdı. En uygun fiyata internet kullanımına olanak sağlayan internet paketi olan 4 Mbps’in yerini 6 Mbps’li paket aldı. Artık Türk Telekom’da en düşük AKN’si internet paket 6 Mbps’lik paket oldu.

Türk Telekom’un yeni limitsiz internet paketleri ve Fiyatları


Türk Telekom AKK’siz yeni fiyatları

Türk Telekom’un daha önce açıklamış olduğu limitsiz internet paketlerinin ücretleri ise aşağıdaki gibiydi:

Türk Telekom AKK’siz internet eski fiyatı

Türk Telekom evde internet paketleri hakkında detaylı bilgileri Müşteri Hizmetlerini yani 444 1 444 arayarak öğrenebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap