Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Avantaj Web’de Tarifeleri 6 GB Bedava internet

30.12.2017

Türk Telekom Online Başvuruya Özel Ek Hediye 6 GB Bedava internet Kampanyası ile 3 ay ücretsiz internet kazanma fırsatını kaçırma

Türk Telekom Avantaj Web’de Tarifeleri 6 GB Bedava internet

Türk Telekom, 2018 yeni yıl’a girerken mükemmel bir tarifeyi görücüye çıkardı. Tarifeler & Paketler Faturalı Tarifeler 6GB Hediyeli Tarifeler kategorisinde yer alan bu paketler ile interneti doya doya kullanabileceksiniz. Türk Telekom, Cepte internet konusunda ülkemizde en iyi hizmeti veren operatörlerden biri. Donanımsal olarak Avea ile birleştikten sonra oldukça kaliteli hizmetler sunulmaya başladı. Şuanda bir çok ev interneti Türk Telekom alt yapısını kullanmakta. Bunun yanında Mobil internet olarak müşterilerinin ihtiyacını karşılamakta. Selfy ve Avantaj paketleri ile uzun zamandır abonelerine hizmet vermekte. Ayrıca yıl içerisinde yaptığı promosyonlar ile 10 GB‘a kadar hediye alabiliyorsunuz. Bu fırsatları görmek istiyorsanız eğer Türk Telekom Bedava internet yazısına göz atabilirsiniz.

Türk Telekom Avantaj Web’de paketleri içerik bakımından 4 farklı kola ayrılıyor. Bu farklılık ise dakika ve sms aynı yalnızca internet miktarında karşımıza çıkıyor.


Türk Telekom Avantaj Web’de Paketleri

  1. Avantaj Web’de 2 GB Tarifesi: 1000 dakika, 1000 sms ve 2 GB Cepten internet kampanyalı fiyatı 20 TL, kampanyasız fiyatı ise 30 TL’dir.
  2. Avantaj Web’de 4 GB Tarifesi: 1000 dakika her yöne konuşma, 1000 adet her yöne mesajlaşma ve 4 GB Cepten internet kampanyalı 25 TL, kampanyasız fiyatı 35 TL’dir.
  3. Avantaj Web’de 6 GB Tarifesi:  1000 dakika her yöne konuşma, 1000 adet her yöne mesajlaşma ve 6 GB Cepten internet. Kampanyalı fiyatı: 30 TL, kampanyasız fiyatı ise 40 TL’dir.
  4. Avantaj Web’de Prime 10 GB Tarifesi: Şimdi ise en bol interneti olan Avantaj Web’de paketine geldik. Bu paket interneti çok fazla kullananlar için önerilebilecek en iyi paket. 1000 dakika her yöne konuşma, 1000 adet her yöne mesajlaşma ve 6 GB Cepten internet. Kampanyalı fiyatı aylık 39 TL, kampanyasız fiyatı aylık 49 TL’dir.

Türk Telekom Avantaj Web’de Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Bu pakete geçiş yapmak için Türk Telekom web sayfasından hattınızı taşımanız veya yeni bir hat başvurusunda bulunmuş olmanız gerekir. Yukarıdaki paketlerden hangisini kullanmak istiyorsanız giriş yapıp, paket sayfasından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Paket Aşım Ücretleri;

Konuşma:  70 Kr/Dk
SMS: 70 Kr/SMS
MMS: 1,25 TL/MMS
İnternet: 250 MB/7 TL
Tarifenize ek paketler alarak, aşım ücretlerinizi en aza indirip kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basarak alabileceğiniz ek paketlere ulaşabilirsiniz. Mevcut pakette bulunan internet hakkınız tükendiğinde kullanacağınız her 250 MB için 7 TL olacak şekilde ücretlendirilirsiniz.


Online Başvuruya Özel Ek 6 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Bu kampanyanın geçerli olduğu paketler: Avantaj Web’de 2GB , Avantaj Web’de 4GB , Avantaj Web’de 6GB ve Avantaj Web’de Prime 10GB tarifeleridir. Avantaj Web’de tarifelerine yalnızca online satış yöntemi ile geçiş yapılabilir.
  • Mevcut aboneler bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Online satış yöntemi ile belirtilen tarifelere başvurduğunuzda, hattınız açıldıktan sonra hediyeniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Kampanyaya katılanlara 3 ay/her ay 2 GB bedava internet tanımlanır. Böylece ücretsiz 6 GB internet kullanmış olurlar.
  • Ek sms göndermenize gerek kalmaz.

Eğer hat taşımayı veya yeni bir hat almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Sevdikleriniz arasında hattını Türk Telekom’a taşımayı düşünenler varsa bu kampanyayı aşağıdaki sosyal butonları kullanarak onlarla paylaşabilirsiniz.BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap