Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Banka Yükleme 2 GB + 4 GB Bedava internet Kampanyası

12.03.2018

Türk Telekom Faturasız hediye internet arıyorsanız Banka Yükleme Kampanyası ile 2 GB veya 4 GB ücretsiz internet kazanma fırsatını kaçırmayın.

Türk Telekom Banka Yükleme 2 GB + 4 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom, faturasız hatların TL yüklerken hediye internet kazanabileceği yeni bir kampanya. Türk Telekom müşterileri uzun süredir internetten belirli miktarda TL yüklediklerinde zaten hediye internet kazanıyordu. Bu kampanya ile belirtilen miktarda TL yükleyerek dilerseniz 2 GB, veya 4 GB bedava internet kazanma fırsatı sizin elinizde. Tarifenizin her ay yenilenmesi için TL yüklemeniz gerekmekte. Paketi yenilemek için TL yüklerken hediye internet kazanmak isterseniz bu fırsatı kullanmanızı öneririm. Türk Telekom abonelerine oldukça önem veren bir operatör YILLAR kampanyası ve buna benzer bir çok fırsat sunmuş durumda. Müşteriler hediye olarak en çok ücretsiz internet paketlerine ilgi göstermekte. Bu nedenle Avea müşterileri için en güncel ve yeni fırsatları Türk Telekom Bedava internet sayfasında  paylaşmaktayız.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat müşterilerinin faydalanabileceği bir kampanyadır. Operatör sayfasında Kampanyalar > Faturasız Kampanya > Banka Yükleme Kampanyası kategorisinden de bu hediye içeriğe ulaşabilirsiniz. Hediye internet içeriğinden aktif faturasız hat müşterileri belirtilen şartlalrı karşıladığı taktirde hediye internet hatlarına tanımlanacaktır. Banka Yükleme Kampanyası internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları, telefon bankacılığı ile katılım gerçekleştirilebilir.

Belirtilen kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında hediye edilecek olan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır. Söz konusu cepten internet hakkı KKTC ve yurt dışı kullanımlarını kapsamamaktadır. Kampanya ile abonelerin kullanımına sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsar. Hediye edilen internet içeriği üçüncü kişilere devir edilemez veya satılamaz. Kampanyanın geçerli olduğu tarih içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan yararlanmaya devam edemezler.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası 2 GB + 4 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya 01.03.2018-30.04.2018 tarihlerinde işlem yapan aboneler için geçerlidir.
  • 1 Mart 2018 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında kullandığı banka aracılığıyla 25 TL ve üstü TL yüklemelere Haftalık 2 GB bedava internet, 35 TL ve üstü yüklemelere ise Haftalık 4 GB bedava internet abonelerin hatlarına tanımlanacaktır.
  • Yüklemeyi yapmadan önce kampanyaya katılmak için BANKA yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekir.
  • Yükleme yaptıktan sonra gönderilecek  SMS’ler için hediye internet gelmez, öncelikle yukarıda belirtilen SMS yöntemi ile katılım talebinde bulunmanız gerekir.
  • Belirtilen miktarlar aralığında yükleme yaptığınızda hediye internet otomatik olarak hattınıza yüklenir.
  • Hediyenizi gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.​

Türk Telekom Faturasız 2 GB – 4 GB Bedava internet

Bu kampanyaya katılım ücretsizdir, fakat yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi yükleme yapmanız gerekmektedir. Hediye internet yurt içi bütün mobil internet kullanımlarında geçerli olacaktır. Hediye cepten internet hakkının geçerlilik süresi 7 gün olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar otomatik olarak silinir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap