Bedava İnternet Paketi

Bol İnternetli Geceler Sınırsız internet

04.10.2018
Bol İnternetli Geceler Sınırsız internet

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası ile Türk Telekom aboneleri gece sınırsız bedava internet kullanıyor. Yakın zamanda Selfy abonelerine özel hediye kampanyalar hakkında bir çok bilgi paylaştık. Fakat böylesini bizlerde ilk defa gördük, çünkü bu kampanya ile gece sınırsız ücretsiz internet kullanabilirsiniz. Türk Telekom Selfy müşterilerinin faydalanabileceği bu kampanya bir çok kişi tarafından oldukça fazla ilgi çekti ve kullanılmaya başladı.

Selfy’li değilseniz veya sabahta bedava internet kullanmak istiyorsanız aylık Türk Telekom Bedava internet kampanyalarına bir bakın.

Türk Telekom Bol İnternetli Geceler Sınırsız Bedava internet Kampanyası

Gece kuşlarına sınırsız internet Selfy’den, diyerek Türk Telekom bir ilke daha imza attı. Daha öncesinde diğer operatörlerde de bulunan gece belirli saatler arasındaki ücretsiz bazı uygulamalarda geçerli internet Selfy’de daha özgür. Bu kampanya sayesinde 00.00 ile 06.00 saatleri arasında sınırsız cepten bedava internet kullanabiliyorsunuz.

Gece film dizi izleyenler, mobil uygulamalarda gezinen ve Youtube videolarında zaman geçirenler için mükemmel bir kampanya diyebiliriz. 22.01.2016 tarihi itibarıyla kampanyadan faydalanmaya başladıysan yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılacaksınız. Yani bu kampanya ile 4.5G hizmetini aktif hale getirmiş olursunuz.

Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Kampanya kapsamında verilen hediye internet hakkının sona ermesinin ardından internete 128 kbps hız ile girmeye devam edersiniz ve bu kullanımların için hattına aşım ücreti yansımayacaktır. Belirtilen saatler arasında yapacağınız kullanımların ardından 3 GB kullanım yapmanız durumunda internetinizi 96 kbps hız ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2018 tarihidir.

Kampanya Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı olan Faturalı Selfy’li Türk Telekom müşterileri yararlanabiliyor.
  • Kampanyadan faydalanmak için GECENET yazıp 4545‘e ücretsiz SMS göndermeniz gerekiyor.
  • SMS ile işim olmaz diyenler Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilir.
  • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
  • Kampanyaya katılım yapan Selfy’liler 6 fatura dönemi boyunca gece saat 00.00-06.00 arasında geçerli BEDAVA İNTERNET hakkından faydalanıyor.
  • Turkcell hediyeleri için Turkcell Bedava internet sayfasına bakmanızı öneririm.

Farklı operatör kullanıyorsanız sayfanın en alt kısmında operatörünüzün kampanyalarını bulabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap