Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Çalışanlara Özel Aylık 1 GB Bedava internet

25.09.2018
Türk Telekom Çalışanlara Özel Aylık 1 GB Bedava internet

Türk Telekom’dan çalışanlara özel bedava internet kampanyası ile + 1 GB Hediye fırsatı. Kampanyadan yeni hat, numara taşıma veya TT mobil faturalı ve ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile faturalı Çalışanlara Özel 2 GB ve Çalışanlara Özel 4 GB Tarifeleri’ne geçiş yapan müşteriler faydalanabilir. Bu kampanya sayesinde 2 GB’lık tarifeye +1 GB hediye eklenip 3 GB olur, 4 GB’lık tarife ise + 1GB eklenerek 5 GB halini alır. Böylece çok uygun fiyata daha fazla internet kullanmış olursunuz.

Bu kampanya dışındaki hediye fırsatlarını da kullanarak çok daha fazla internete sahip olursunuz. Faturalı ve faturasız mobil cepten internet kampanyaları için Türk Telekom Bedava internet konusunu ziyaret edin.

Eğer diğer operatörleri kullanıyorsanız, Turkcell kampanyaları için Turkcell Bedava internet kampanyalarını kontrol edebilirsiniz. Vodafone kullananlar ise Vodafone Bedava internet paketleri ile tarifelerine ek ücretsiz internete sahip olabilirler.

Türk Telekom Çalışanlara Özel Tarifeler

Çalışanlara Özel 2 GB Tarifesi ve Çalışanlara Özel 4 GB Tarifesi olmak üzere 2’ye ayrılıyor. Faturalı hatlar için geçerli olan bu paketleri kullananlara 12 fatura dönemi boyunca her ay 1 GB hediye internette katılım yaptıkları taktirde hatlarına yüklenecektir. Paketlerde eşit miktarda dakika ve sms hakkı bulunuyor değişen tek şey ise internet hakları.

Çalışanlara Özel 2 GB Tarifesi

Her Yöne 1000 DK + 500 SMS ve 2 GB internet taahhütlü 18 TL’dir. Kampanyaya katıldığınız taktirde gelecek olan hediye ile birlikte toplamda 3 GB internet hakkınız olur.

Çalışanlara Özel 4 GB Tarifesi

Her Yöne 1000 DK + 500 SMS ve tarifenin adında da geçtiği gibi 4 GB internet 23 TL olarak ücretlendirilir. Kampanyaya katılım yapıldığı taktirde her ay +1 gb hattınıza tanımlanır böylece 5 GB internet kullanmış olursunuz.

Türk Telekom Çalışanlara Özel 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyalı 1 GB hediye, her ay 1 GB olarak tarifede kalınan süre boyunca verilecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak için, “CALISAN 1GB” boşluk “şifrekart üzerindeki şifre”yi yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi (Örnek: CALISAN 1GB 12345678 –> 5555) gerekir.
  • Çalışanlara özel tarifelerden birini kullanan aboneler bu kampanyaya kolayca katılabilirler.
  • Kampanya kapsamında kullanılacak olan şifre kartlar, stoklarla sınırlıdır.
  • Paketlere geçiş ve daha fazla bilgi için müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap