Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Cumadan Pazara Paketi Sınırsız 1 GB internet

Türk Telekom ile Cumadan Pazara ek paketini kullanarak 1 ay boyunca her Cumadan Pazara sınırsız internet kullanabilirsiniz. Bu ek internet paketi bilgilerine Türk Telekom resmi sayfasından da bu kampanyaya ulaşabilirsiniz. Faturalı Özel Sektör Çalışanları tarifesinde olanların satın alacağı bu paket ile Fatura dönemi süresince Cuma günleri 06:00‘dan Pazar 23:59‘a kadar geçerli Sınırsız 1GB cepten internet sunulmaktadır. Faturasız ve gerekli koşullara sahip olmayan aboneler bedava internet sayfasında bulunan farklı kampanyaları kullanarak indirim ve hediyeler alabilirler.

Faturalı ve faturasız tarife kullanan müşterileri ise Türk Telekom Bedava internet kategorisindeki kampanyaları kullanarak ücretsiz internet sahibi olabileceklerdir. Kampanyalar size uygun değilse katılım yapamazsınız ve sonucunda hediye gb alamazsınız.

Cumadan Pazara Sınırsız internet Paketi Nasıl Yapılır

  • Bu paketi sadece yukarıda belirtildiği gibi gerekli koşullara sahip olan müşteriler sTatın alabilir.
  • Ek internet paketi ay geçerlidir ve iptal edilmediği sürece devam eder.
  • İnternet paketini satın almak için CUMADANPAZARAAYLIK yazıp 5555‘e gönderin.
  • Gelecek olan onay mesajının ardından kullanmaya başlayın.
  • Paket fiyatı aylık 5,9 TL’dir. (Paket fiyatları yeni yıl ile beraber anlık değişiklik gösterdiğinden Online İşlemler uygulamasından fiyatını kontrol etmeyi unutmayın.)

Paket Özellikleri

Paketiniz dahilindeki hızlı kullanım hakkınız (1GB) dolduğu zaman, hattınıza tanımlı başka bir internet paketi bulunmuyor ise; internet kullanımınız fatura dönemi sonuna kadar ek ücret ödemeden paketin geçerli olduğu günlerde 96 kbps hız ile devam edecektir. Fatura dönemi içinde tekrar hızlı erişimi sağlayabilmek isterseniz farklı bir internet paketi almanız gerekir. Paketiniz fatura kesiminden sonra yenilendiğinde internet erişiminiz hızlanacaktır.

3G yazıp 5555’e ücretsiz gönderip 3G’nin avantajlı dünyasından faydalanabilirsiniz.

Ek paketi iptal etmek için IPTAL CUMADAN PAZARA AYLIK yazıp 5555’e bedava kısa mesaj gönderin; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap