Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Emeklilere Özel Tarife – 25 GB internet 25 TL

20.11.2018
Türk Telekom Emeklilere Özel Tarife – 25 GB internet 25 TL

Türk Telekom’dan Emeklilere özel avantajlı tarife ile bol internet, dakika ve sms kullanın. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan Türk Telekom abonelerine özel tarifesiyle emeklilerin yanında. Ziraat bankası ve Türk Telekom’un ortaklaşa yaptığı bu kampanya sayesinde emekliler çok uygun fiyata tarife kullanımı yapabilecekler.

Türk Telekom aboneleri, Selfy ve benzeri kanallar aracılığıyla indirimli tarife ve ek paketler kullanıyorlar. Abonelerine sürekli en uygun fiyata en iyi tarife seçeneklerini sunan Telekom’un bu tarifesi de oldukça dikkat çekti.

İçindekiler

Emeklilere Özel Avantajlı Tarife Türk Telekom’da

Kampanyadan yukarıdaki şartlara sahip olan Türk Telekom aboneleri faydalanabilecektir. Tarife içeriği ve fiyatı aşağıdaki gibidir.

Tarife İçeriği

5 GB internet, 750 sms ve 750 dakika her yöne konuşma. Bütün bunlara ek olarak tarife içinde Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı da yer alıyor.

Fiyatı: 25 TL’dir.

Belirtilen fiyat, 12 ay boyunca belirtilen tarifede kalma taahhüdünü veren Ziraat Emekli Tarifesi’nde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Türk Telekom’a gelen, faturasız hattını bu tarifeye geçerek faturalı hatta çeviren aboneler için geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom Çağrı Merkezini arayabilir ya da Cep Merkezine gidip işlem yapabilirsiniz.

Genel Bilgiler

Paket aşımı yapıldığı taktirde her 100 MB 7 TL olarak ücretlendirilip fatura dönemi içinde en fazla 6 defa olmak üzere maksimum 42 TL ücret yansıtılır. Taahhüt onayını sms ile yaptığınız taktirde 1 defalık 2 TL ücret faturanıza yansıtılacaktır. Telsiz kullanım ücreti ve Damga vergisi aboneye aittir. Bu tarifeyi satın alan müşteriler kampanya bittiğinde mevcut tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap