Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Esnaflara Özel Avantajlı 4 GB internet Tarifesi

27.03.2017
Türk Telekom Esnaflara Özel Avantajlı 4 GB internet Tarifesi

Faturalı Esnaf paketleri, hem interneti hemde dakikası bol içerikleriyle yenilendi. Türk Telekom Avantajlı 4 GB Tarifesi ayda sadece 25 TL. Faturalı müşteriler için özel olan bu paketler ile daha kaliteli ve daha uygun bir fiyata Aylık Ücretsiz Grup İçi Görüşme Süresi sınırsız olan paket ile rahatça konuşmaya devam edin. Paketi dilerseniz Taahhütlü veya Taahhütsüz kullanabilirsiniz. Grup içi sınırsız konuşma güzel fakat bazen farklı yönleri de aramak gerekebilir diye 750 dakika her yöne konuşma özelliği de bulunuyor. Ayrıca bazen sms kullanmak gerekebiliyor, 1000 adet her yöne SMS hakkını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fakat en güzel yanı ise 4 gb interneti oluyor. Bir çok operatöre göre neredeyse Türk Telekom bedava internet fiyatına kampanyalar düzenliyor.

Peki bu tarifeden kimler faydalanabilir ve nasıl yapılır ? Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden faturalı hatta geçiş yöntemi ile gelen bireysel abonelere, 12 ay taahhüt koşulu ile faydalanabilir. Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanacak olan görüşme süreleri sadece yurt içi hat aramaları için geçerlidir. Yarışma servisleri, sohbet hatları ve buna benzer özel sayılan hatlar için yapacağınız aramalar tarifenize ek ücret olarak faturanıza yansıyacaktır.

Türk Telekom Esnaflara Özel Avantajlı 4 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Geçiş işlemi için herhangi bir ücret ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat alıp Avantajlı 4 GB tarifesine geçmek için Türk Telekom cep merkezlerine uğrayın. Ayrıca faturasız tarifelerden faturalıya geçiş yaparak kayıt olabilirsiniz.
  • Avantajlı 4 GB paketi yurt içi her yöne 750 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet içermektedir.
  • Paketin Taahhütlü Aylık Ücreti 25 TL, Taahhütsüz Aylık Ücreti ise 35 TL’dir.
  • Tarife içeriklerinden biri bittiğinde ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinin önüne geçebilirsiniz. Satın alabileceğiniz ek paket seçenekleri için cihazınızın arama kısmına girip *120# tuşlayıp arama butonuna basınız.
  • 12.01.2017 tarihi itibarıyla tarifeye geçen aboneler, yurtiçi 4.5G hizmetinden otomatik olarak faydalanırlar.
  • Kalan kullanımları sorgulamak için paket kapsamında kalan dakikalar için SES , kalan SMS adeti için SMS ve ne kadar internet hakkı kaldığını öğrenmek için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS göndermeniz yeterli.
  • Güncel fatura tutarunuz hakkında bilgi almak isterseniz GUNCEL  yazıp  5555 ‘e kısa sms göndermeniz gerekiyor. Veya bütün bu sorgulama işlemleri için Mobil İşlemler uygulamasını cep telefonunuza indirip hemen kullanabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından 2017 yılında çıkarılan en avantajlı faturalı paketler arasında yer alan Avantajlı 4GB Esnaf paketinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Geçiş işlemleri ve kullanım detayları ile alakalı bilgi almak isterseniz Çağrı Merkezi veya Cep Merkezi yetkililerinden yardım alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap