Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Aylık 2 GB Bedava internet Fırsatı

05.05.2018

Türk Telekom’dan Faturalı hatlara ayda 2GB Bedava internet hediyesi.

Türk Telekom Faturalı Aylık 2 GB Bedava internet Fırsatı

Türk Telekom, faturalı hat yeni abonelerinin 6 ay boyunca bu kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğini duyurdu. Kampanyadan belirli illerde olan aboneler faydalanabileceklerdir. Bunlar; Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kayseri illerinde, Şanslı ve Aşmayan Tarifelere gelen müşteriler Türk Telekom mağazalarından 6 ay boyunca ayda 2 GB hediye internet hediyesine sahip olurlar. Mevcut faturasız müşterilerde belirtilen illerde gerekli işlemleri yapıp faturalı hatta geçiş yaptığında hediye kullanımına hak kazanırlar. Bu kampanya belirtildiği üzere faturalı hatta yeni geçiş yapan müşteriler için geçerlidir. Faturasız yeni abone veya mevcut aboneler’de bir çok hediye internet fırsatından yararlanabiliyor. Bunun için Türk Telekom Bedava internet sayfasını ziyaret edip, uygun olduğunuz hediyeleri almanız yeterli olacaktır.

Hediye 2 GB Kampanyası

Kampanyadan hemen yararlanabilmek için Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kayseri illerindeki Türk Telekom mağazalarına gidip Şanslı veya Aşmayan Tarifelerden birini alan aboneler, 2 GB bedava internetin sahibi olur. Kampanya içeriği yurt içinde geçerlidir, durma veya devretme özelliği bulunmamaktadır. *Hediye 6 ay boyunca geçerli ve her ay 2 gb internet promosyon olarak verilmektedir. 6 aylık süre dolduktan sonra tarife internetinizden kullanmaya devam edersiniz.

Hediye 2 GB Kampanyasından faydalanan aboneler Şanslı 2 Gün Internet Kampanyasından da aynı anda yararlanabilirler. Kampanyalar beraber kullanıldığında, öncelikli olarak Şanslı 2 Gün kampanyası kullanılır.

Türk Telekom Aylık 2 GB internet Hediyesi Alan Tarifeler

 1. Şanslı 2 GB Tarifesi
 2. Şanslı 4 GB Tarifesi
 3. Şanslı 6 GB Tarifesi
 4. Prime Eksper 10 GB Tarifesi
 5. Aşmayan 4 GB Tarifesi
 6. Aşmayan 6 GB Tarifesi
 7. Prime Eksper Aşmayan 10 GB Tarifesi

​​ (*) Kampanya dahilindeki 2GB hediye, ayda 2 GB ile sınırlıdır ve 6 ay boyunca geçerlidir.

Kampanya 25 Nisan- 31 Aralık 2018 tarihleri aralığında geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için 31 Aralık 2018 tarihi ve öncesinde katılım yapılmalıdır. Belirtilen tarih aralığından önce ve sonra yapılan katılımlarda bu avantaja katılamazsınız.

Türk Telekom Aylık 2 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Müşteriler numara taşıma ile veya yeni aktivasyon ile Türk Telekom faturalı mobil Şanslı 2GB Tarifesi, Şanslı 4GB Tarifesi, Şanslı 6GB Tarifesi, Prime Eksper 10GB Tarifesi, Aşmayan 4GB Tarifesi, Aşmayan 6GB Tarifesi veya Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi’nden birine geçiş yapın.
 • Aktivasyon anında 2 GB hediye internetinizi bayiden talep edin.
 • Belirtilen koşullara sahip müşterilere kampanya kapsamında 6 fatura dönemi boyunca her fatura döneminde bedava 2 GB ek data otomatik olarak tanımlanır.
 • 25 Nisan- 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Günlük kullanımlarda internet büyük ölçüde kullanılan bir araç. Türk Telekom abonelerinin kullanımını daha iyi düzeye çıkarmak için buna benzer bir çok kampanya sunmakta. En güncel kampanyalara sayfamızda bulunan Türk Telekom kategorisinden ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap