Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Bedava internet Kampanyası

28.02.2017
Türk Telekom Faturalıya Geçiş Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom, Faturalıya Ücretsiz Transfer Kampanyası ile 3 ay boyunca tarifenizin internetini ücretsiz kullanın. Operatörler müşterilerini faturalı hat kullanmaları için cazip kampanyalar yapmaya devam ediyor. Türk Telekom da bu kampanyalar arasında en iyisini gerçekleştirdi. Bu cazip teklif 3 ay boyunca tarife ücreti ödemeyeceğimiz ile alakalı. Zaten hepimiz faturasız hatlardaki internetin az olduğundan şikayetçiyiz. Faturalı hatlarda yer alan içerikler bir çoğumuzun yararına. En azından GB’larımız bittiğinde Türk Telekom bedava internet fırsatlarını beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Faturasızdan faturalıya geçen aboneler artık 3 ay ücret ödemiyor! sloganı ile kampanyasını Tv ekranlarında ve broşürleri ile müşterilerine duyurdu. Bu kampanya vasıtası ile bir çok müşterisini faturalı hatta geçirmeyi’de başardı. Bizler işin daha çok bedava yönüne baktığımızdan dolayı 3 ay seçtiğiniz tarifeyi ücretsiz kullanma fırsatını kullanmanızı öneririm. Neden diyecek olursanız, bu tür kampanya olmadan faturalıya geçiş yaptığınızda 3 ay ücretsiz kullanmak yerine sürekli ücret ödüyorsunuz. Bunun yanında ilk 3 fatura dönemi ücret ödemediğinizden dolayı tarife için ödemeniz gereken ücreti daha fazla internet almak için kullanabilirsiniz. 3 Aydan kast edilen 3 fatura dönemidir.

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Kampanyaları

Her zaman müşterilerin faydasına olmuştur bu içerikler. Kampanya 10.02.2017 – 10.03.2017 tarihleri arasında Türk Telekom bayilerinden Faturasız hattan Faturalı hatta geçiş yapan müşteriler için geçerlidir. Faturalıya Ücretsiz Transfer Kampanyası’ndan 10.02.2017 tarihi başlangıcı ile Kontrolü S.E.Ç. Paketleri, Ailece Tarife, Ortak Tarife ve işbirliği tarifeleri dışında olan bireysel faturalı tarifelere bayi aracılığı ile faturasız hattan geçiş yaparak kayıt olan aboneler faydalanabilirler.

  • Belirtilen koşullara uygun aboneler kampanya kapsamında 12 ay fatura dönemi faturalı hatta kalma sözü verdiklerinde, tarifelerine 3 fatura dönemi %100 indirim alacaklardır. Tarife dışında kullanılan içerikler abonenin özel kullanımı olduğundan dolayı faturasına yansır. Örneğin; alacağınız ek bir internet paketi, özel servis aboneliği veya herhangi bir aşım durumu.

Türk Telekom Faturalıya Geçiş 3 Ay Bedava Nasıl Yapılır ?

  • Aboneler UCRETSIZ TRANSFER yazıp 5555‘e SMS attıktan sonra gelen mesaja UCRETSIZ ONAY yazıp cevaplamalıdır, ardından kampanyadan faydalanabilmektedir.
  • Kayıt işlemlerinin hatalı olması durumunda ise müşteriye SMS ile bilgi verilecektir. Taahhüt için SMS gönderiminde, SMS ile Taahhüt Servisi ücreti geçerli olur.

Bu kampanya faturalı hatta geçiş yapmak isteyen müşterilere özeldir. Bununla beraber, kampanyaya katılan müşteriler 24 aylık süre dolmadan çıkış yaparlarsa eğer; o güne kadar aldıkları indirim ve fatura ücreti tek faturada çıkar. Ve bu faturayı bir defada ödemeleri gerekir. Bu kampanya hakkında detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetleri veya Cep Merkezlerinden alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap