Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Faturasız 750 Dk 1000 Sms 7 gb İnternet Tarifesi

01.08.2016
Türk Telekom Faturasız 750 Dk 1000 Sms 7 gb İnternet Tarifesi
turk-telekom-7gb-tarifesi

Bol ve Hızlı 7GB Tarifesi

Türk Telekom Faturasız tarifeler içerisinde diğer operatörlerin faturalı hatlarına taş çıkaracak bir tarife diyebiliriz. Diğer operatörlerde faturasız hatlar için maksimum 3gb internet bulunurken Türk Telekom (Avea) kullananlara özel tam 7gb internetli tarife bulunuyor. Paket tanımlandıktan sonra hattınızda 45 tl olduğu taktirde Her Yöne 750 DK + Her Yöne 1000 SMS + 7 GB İnternet içerik hattınıza yükleniyor. Paket sadece Türkiye sınırları içerisinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır Yurt dışı kullanımı için uygun değildir. Paket tanımlandığında 30 günlük süre içerisinde kullanım sağlanması gerekmektedir.  Paketi nasıl alırım ? paketi alabilmek için alt kısımdaki sms’i gönderin veya müşteri hizmetlerini arayıp müşteri temsilcisi aracılığıyla sizlerde kolayca bu tarifeye sahip olun.

Paket Bilgisi:

Türk Telekom Bol ve Hızlı 7GB Tarifesi ile Her Yöne 750 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 7GB Cepten İnternete sadece 45 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

4.5G’ye geçiş yaptıktan sonra internetim yetmiyor diyen faturasız hatlar için BOLHIZLI7GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Bol ve Hızlı 7GB paketi hattınıza yüklensin.

Bol ve Hızlı 7GB Paketinden faydalanmak için hattınızı yeni taşımanıza veya yeni hat almanıza gerek yok bireysel faturasız hat kullanmanız yeterli olacaktır.

Bu tarifenin en güzel yanı ise 30 günlük süre dolmadan eğer olur da içerik biterse silip tekrardan alma şansınız bulunuyor. Buna ek olarak aylık süreç dolmadan paketi iptal ederseniz içerik hemen silinmeyecek süresi dolduğunda otomatik olarak tamamıyla kalkmış olacaktır.

  • Tarifeden faydalanacak numara ya hattını ilk defa Türk Telekom’a taşımış olmalı veya yeni hat alımı sağlamış olmalıdır, eğer daha öncesinde Türk Telekom kullananlar var ise diğer operatörde 90 gün yani 3 aylık bekleme sürecini doldurup hattını Türk Telekom’a taşırsa bu tarifeden onlarda kolayca faydalanabilirZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap