Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Günlük 1 GB internet Paketi 6 TL

Türk Telekom Günlük 1 GB internet Paketi 6 TL

Türkiye’nin en eski iletişim operatörü olan Türk Telekom’da mobil cepten internet paketleri her daim kullanılan paketler arasında yer almıştır. Akıllı cihazlardan önce wap servislerini kullanmak için internet kullanımı yapılırdı. Fakat teknolojinin ilerlemesi ile beraber cihazlar eskisine göre daha fazla internet tüketir oldu. Bunun tek çözümü de çok yüksek interneti olan tarifeler kullanmak veya ek internet paketleri oldu. Bir çoğumuz Türk Telekom bedava internet kampanyalarından faydalansak ta, bazen bu kampanyalara katılmak için geç kalmış olabiliyoruz. Böyle zamanlarda ise genelde kurtarıcımız ek internet paketleri oluyor. Faturalı hatların daha çok internet aşımından dolayı sıkıntı yaşadığını biliyoruz. İnternetiniz bittikten sonra aşım sağlamak yerine cepten ek internet paketleri daha uygun fiyata geliyor.

Faturalı hatlarda kullanabileceğiniz Türk Telekom günlük internet paketleri de tabi ki bulunuyor. Fatura kesim tarihinize az bir süre varsa veya sadece bir günlük internete acil girmeniz gerekiyorsa bu paketlerden yararlanabilirsiniz. Türk Telekom’da Faturalı hatlar için günlük 1 gb internet paketinin fiyatı sadece 6 tl. 1 GB Günlük internet paketi, paket tanımlama işlemi yapıldığı günden sonraki günün gecesinde saat  23:59’a kadar kullanılabilir. Bu süre sonrasında kullanacağınız internet hakları tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Türk Telekom Günlük 1 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Faturalı Cepten Günlük 1GB İnternet paketine sadece 6 TL ödeme yaparak sahip olmak için GUN 1GB yazip 5555 ‘e göndermeniz yeterli olacaktır. Paketi kullanmaya size gelecek aktivasyon sms’inin ardından başlayabilirsiniz.  Satın aldığınız İnternet paketinizde ne kadar internet kaldığını öğrenmek için, sorgulama SMS’i olarak INTERNET yazıp 5555′e ücretsiz, kısa mesaj gönderebilirsiniz. SMS ile yapılacak olan müşteri bilgilendirmeleri 12 saat öncesine ait bilgileri kapsamaktadır. Aldığınız paket bittikten sonra tekrar internete erişmek isterseniz aynı paketi satın alabilirsiniz. Paket ile verilen kullanım hakları Yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Faturalı hat kullanan müşteriler için önerilen en iyi ek paketler arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Türk Telekom müşterileri bu tür ek internet paketlerine sayfamızdaki kategoride yer alan İnternet Paketleri sekmesi ile ulaşabilirler. Genel anlamda bedava internet kampanyalarının öncüsü olan bu operatörün en yeni ve iyi kampanyalarına da kolayca ulaşabilirsiniz. Faturalı hattınızda kullanabileceğiniz ek internet paketleriyle ilgili daha detaylı bilgiyi Çağrı Merkezinden alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap