Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Günlük internet Paketleri 2017

Türk Telekom Günlük internet Paketleri 2017

Türk Telekom Günlük internet Paketleri 2017

Ülkemizin en eski iletişim sağlayıcısı olan Türk Telekom yıl geçtikçe daha iyi hizmetler vermeye ve daha iyi işlere imza atmaya başladı. Bulunduğumuz yüz yıl itibari ile iletişim çağında yaşıyoruz. İnsanların vazgeçilmezi olan ev interneti ve cep telefonları hayatımızda çok fazla yer ediniyor. Bir çok kişi cep telefonu olmadan sokağa ekmek almaya dahi çıkmıyor. Gerek mail, facebook ve diğer sosyal ağlar olsun gerekse iletişim açısından bu cihazlarda oldukça fazla ihtiyaç ve gereksinim duyuyoruz. Bunun yanında son zamanlarda çıkan en iyi teknolojiye ait cep telefonları ve tabletleri ise bir dakika dahi elimizden düşürmüyoruz. Bir yerde oturduğumuzda dahi muhabbet etmek yerine cep telefonuyla uğraşırken buluyoruz kendimizi.

Genelde internette gezinip farklı içeriklere göz atıyoruz. Bu bazen insanları Türk Telekom Bedava İnternet paketine yöneltse de bazen ek paketlerle de işimizi karşılayabiliyoruz. Hattını Türk Telekom’a taşımak isteyen kullanıcılar sayfamızdan firmaya ait en yeni kampanyaları kontrol edip buna göre geçiş yapabilirler. Böylece geçiş yaptıklarında hem daha ucuza bir tarife hemde hediyelere kolayca ek bir ücret ödemeden sahip olabilirler. Hatların ve tarife ücretlerinin bu kadar pahallı olduğu bir dönemde ise bu oldukça avantajlı bir işlem haline gelecektir. Türk Telekom belirlediği hizmet kalitesine sürekli yenilerini katarak daha iyi bir müşteri deneyimi yaratmayı başarmıştır. Müşterilerine değer veren bir operatöründe tabi ki bunları yapması gerekir.

Şimdi internet paketlerine değinelim birazda. İnternette gezinirken veya sabah uyandığınızda internetinizin bittiğini görebilirsiniz. Ve tarifenizin  tekrar yenilenmesine bir gün var veya internet alacak TL miktarınız sadece günlük paketleri karşılıyor. Bahsi geçen paketleri alıp kolayca internet iletişimine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Data paketleri kullanıcıların olmazsa olmazlarından olduğu için kendinize en uygun düşen paketi almanızda da tabi ki fayda var.

Türk Telekom Günlük İnternet Paketleri 2017

  • 100 MB günlük internet paketi
  • 1 GB günlük internet paketi

Olmak üzere 2 adet paket bulunmakta. Bu paketler ile alakalı daha detaylı bilgi sayfamızın devamında yer almakta.

Türk Telekom Günlük 100 MB İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

Türk Telekom müşterilerinin bir kaç saat kullanmak için tercih ettikleri internet paketleri arasında yer almaktadır. Bu kampanya ile çok makul bir fiyata 100 mb internet kullanma hakkı kazanıyorsunuz. Günlük 100MB internet paketini 1.9 TL fiyatla kolayca satın alabilirsiniz. Paketi almak için yapmanız gereken tek işlem ise GUN yazıp 5555′e kısa mesaj göndermek olacaktır. Paketin hattınıza tanımlandığına dair bilgilendirme sms’i geldikten sonra rahatlıkla internet kullanımına devam edebilirsiniz. Hattınıza tanımlanacak paket ile alakalı kullanımınız sırasında bilgilendirme sms’leri tarafınıza gönderilecektir

Türk Telekom Günlük 1 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Türk Telekom’da genelde çok internet kullanan müşterilerin seçtiği bir paket olarak bilinir. Paketin fiyatı 6 TL olarak ücretlendirilir. Diğer operatörler gibi fiyatı çok abartmak yerine neredeyse yarı yarıya bir artışla bu paketi abonelerinin hizmetine sunmuş durumda. Belki de Türk Telekom Günlük İnternet paketleri arasında en çok iş gören paket diyebiliriz. Tabi ki bu kavram kişiden kişiye değişmektedir. Bu paketten faydalanmak isteyenlerin yapması gereken çok basit bir işlem bulunmakta. Bu işlem; GUN1 yazıp 5555’e kısa mesaj göndermek kadar kolay. Mesaj gittikten sonra size paketin aktif hale geldiğine dair onay mesajı gelecektir. Ardından kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Ev internetinde olduğu gibi cepten internet paketlerinde de Türk Telekom öncülüğünü bozmuyor.

 

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap