Bedava İnternet Paketi

Haftalık 5 GB internet Hediyesi Yapı Kredi

22.11.2018
Haftalık 5 GB internet Hediyesi Yapı Kredi

Türk Telekom’dan 5 GB’a kadar internet paketi hediyesi Yapı Kredi Mobil’de. Türk Telekom’un yükleme kampanyaları ile bir çok müşterisi ahftalık, aylık hediye internet paketlerinden ücretsiz faydalandı. TL yükleyip paketinizi yenilerken, hediye internet sahibi olmak için sizlerde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Faturasız hat sahiplerinin bolca katıldığı bu kampanya ile 2 GB – 5 GB arasında hediye internet verilmektedir. Yapacağınız yüklemeye göre hediye internetin miktarı 2GB ya da 5 GB olarak hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom aktif kampanyalarından yararlanıp Mobil Hediye internet almak için Türk Telekom ücretsiz internet kampanyalarının bulunduğu sayfayı ziyaret edin.

Yapı Kredi Mobil – Türk Teleom 5 GB Hediye internet

1 Eylül – 30 Kasım 2018 tarih aralığında Yapı Kredi Mobil ya da İnternet Şubesinden yapılacak olan 35 TL yüklemelere HAFTALIK 2 GB, 40 TL ve üzeri yüklemelere ise HAFTALIK 5 GB hediye internet kazanırsınız. Kampanya 01.09.2018 – 30.11.2018  tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yalnızca Türk Telekom bireysel faturasız hat müşterileri faydalanabilirler.

Bankaların mobil ya da internet şubesinden, ATM’lerinden, Çağrı Merkezlerinden veya gişelerinden TL ya da paket satın alan bireysel hazırkart aboneleri kampanyadan yararlanabilirler.

Haftalık 5 GB internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Haftalık 2 GB için tek seferde 35 TL yüklemesi yapmanız gerekir.
  • Haftalık 5 GB Hediyesi için tek seferde 40 TL ve üstü yükleme yapmanız gerekir.
  • Abonelerin yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555‘e kısa mesaj gönderip kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
  • Faturasız hat kampanyasıdır.
  • Kampanya Yapı Kredi ve Türk Telekom tarafından ortaklaşa yapılmaktadır.

Bir çok hediye fırsatın sunulduğu GSM operatörünün diğer hediyelerini kontrol etmek için tek yapman gereken Türk Telekom kategorisini ziyaret edip güncel faydalara göz atmak.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap