Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom ING Mobil 1 GB Bedava internet

13.03.2018

Siz de Türk Telekom müşterisiyseniz ING Bankası hesabınız varsa hemen Mobil’e girin, hediye 1 GB internet paketi kazanın; otomatik ödeme talimatı verin, 1 yıl ING Mobil’e giriş yaptığınız her ay için 1 GB hediye internet daha kazanın.

Türk Telekom ING Mobil 1 GB Bedava internet

Türk Telekom, ING Bankası ile yapmış olduğu iş birliği sonucunda, ing mobil kullanan aboneler 1 gb bedava internet kazanıyor. Kazandığı hediye internet için ek ücret ödemeyen müşteriler uygulama içerisinden bir çok bankacılık işlemlerine de kolayca erişebilmekte. Bunlara örnek verecek olursak, hesap bilgileri, son hareketler, güncel bakiye, kredi başvurusu, fatura ödeme ve buna benzer bir çok özellik ayrıca ING Bank kampanyalarına’da uygulama içinden ulaşabilirsiniz. Bankalar ve operatörler yakın zamanda bir çok anlaşma yaparak müşterilerinin işine yarayacak şekilde fırsatlar sunmakta. Bu kampanyaya benzer 10’larca fırsatı sayfada paylaştık. Şuanda bazı kampanyalardan halen faydalanmamış olabilirsiniz. Operatörünüze ait bütün cepten hediye internet kampanyalarını görmek istiyorsanız Türk Telekom Bedava internet başlığını ziyaret edin.

İNG Bank Mobil Uygulaması Bedava internet

İNG Bank 10 yıldan uzun bir süredir ülkemizde hizmet veren bir bankadır. Müşterilerine esnek kredi vermesiyle bilinen bir banka olmasıyla birlikte kampanyalarıyla da kendinden oldukça söz ettirdi. Bildiğiniz gibi bir çok büyük firmanın kendi aralarında anlaşmaları bulunmakta. Bu anlaşmalar kapsamında eğlence ve giyim gibi sektörlerde dönem içerisinde indirim ve kampanyalar yapılmakta. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ING Bankası ING Mobil uygulamasını müşterilerinin hizmetine sundu. Bu uygulama ile yukarıda da belirttiğimiz gibi bir çok bankacılık işlemini mobil cihazınızda gerçekleştirebiliyorsunuz.

Türk Telekom ING Mobil 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya sadece ING Mobil’i ilk kez kullanan Türk Telekom aboneleri için geçerlidir.
  • Kampanya katılımı 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarih aralığında geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde; ING Mobil’e ilk kez giren Türk Telekom aboneleri ilk ay 1 GB internet paketi kazanacaklardır. Takip eden aylarda; otomatik Ödeme Talimatı olduğu süre içinde 11 ay boyunca ING Mobil’e her ay giriş yapmaları halinde 1 GB internet paketi daha hediye edilecektir.
  • Her müşteri, 1 ay içerisinde en fazla 1 GB cepten internet, sene boyunca ise toplam 12 GB internet paketi kazanabilir.

Kampanya Koşulları

  1. Kazanılan 1 GB bedava cepten internet paketleri müşterilerin hatlarına bir sonraki ay otomatik olarak yüklenecek ve yükleme gerçekleştikten sonra bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Gelecek olan onay mesajıyla birlikte kullanmaya başlayabileceksiniz.
  2. Otomatik ödeme talimatının gerçekleşmediği ay müşteri ING Mobil’e giriş yapmış olsa dahi hediye hakkını kaybeder ve sonraki aylarda da hediye internet kazanamaz. ING Mobil’e giriş yapılmayan ay, otomatik ödeme talimatı olsa dahi aboneler hakkını kaybedecek ve sonraki aylarda koşulları sağlıyor olsa da hediye internet hakkından faydalanamayacaklardır.
  3. Kampanyadan yalnızca KVK ve iletişim izni olan müşteriler yararlanabilecektir.
  4. Kampanyadan yalnızca bireysel hat sahipleri faydalanabilecektir.
  5. Hediye internetinizi sadece yurt içi data kullanımlarında harcayabilirsiniz.
  6. Kalan internet miktarınızı ise Türk Telekom Mobil uygulamasından kontrol edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap