Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava internet Hediyesi

25.06.2017

Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava internet 2017 paketleri ile ücretsiz internet nasıl yapılır ?

Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava internet Hediyesi

Bu defa GSM Operatörümüz şaşırttı. İnternet konusunda bayrama özel bir kampanya yapılmaması bir çok abone tarafından tuhaf karşılandı. Daha ramazan ayının başında gerekli şartlara sahip olan bütün müşterilerine 10 gb bedava internet verdi. Ramazan Bayramına özel bir kampanya da müşteriler tarafından beklenen bir hediyeydi. Fakat şuana kadar GSM Operatörünün resmi sayfasında ücretsiz internet ile alakalı bir açıklama yapılmadı. Hediyeler amaç olarak müşteri memnuniyetini ve bulunduğu operatöre dahada bağlanmasını sağlıyor. Ve şuana kadar yapılan Türk Telekom Bedava internet kampanyaları ile Whatsapp, Facebook, Instagram ve buna benzer bir çok mobil uygulama, yanı sıra internet sitesinde kullanımlar yapabiliyorduk. En önemli şey ise faturamıza ek paket ücret eklenmeden veya TL düşümü yaşamadan tamamen ücretsiz bir şekilde kullanımlar yapabildik.

Bayram için ailelerine mesaj gönderecek, veya internet üzerinden arayacak olanlar için bu kötü bir haber olabilir. Çünkü bir çok müşteri internet paketini daha erken bitirdiğinden dolayı böyle özel günlerde hediyeler bekliyor. Bu durum tabi ki Türk Telekom da hediye internet kullanılamayacağı anlamına gelmiyor. Nasıl yani diye soracak olursanız, Türk Telekom’un mevcutta olan kampanyaları da bulunmakta. Eğer gerekli şartlara sahipseniz bu kampanyalardan da kolayca herhangi bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Böylece Türk Telekom Ramazan Bayramına Özel 2017 bedava internet paketleri olmadan da hediye alın.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Türk Telekom Ramazan Bayramı için herhangi bir hediye internet paketi düzenlemediği için var olan hediyeleri kullanabilirsiniz.
  • Operatörünüze ait Faturalı ve Faturasız kampanyalara; Türk Telekom Bedava internet isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.
  • Alacağınız hediyeler bayram kampanyası değildir, daha öncesinde yararlandığınız kampanyaya bir kez daha katılamazsınız.
  • Hediyeniz diğer Türk Telekom kampanyalarında olduğu gibi Türkiye dışındaki ülkelerde geçerli değildir.
  • Paketlerin nasıl yapıldığına dair bilgiyi listelenmiş bir şekilde görebilirsiniz. Belirtilen adımları takip ederek katılım yapabiliyorsunuz.
  • Hediyenizi farklı hat veya kişilere transfer edemezsiniz, veya bu tür hediyeler ticari amaç ile kullanılamaz.
  • Ayrıca hediyeye sahip olduktan sonra cihazınızı mobil veri paylaşımına açarak bilgisayarınız üzerinden de wifi yolu ile internete girebilirsiniz.

Belirttiğimiz üzere Bayram kampanyası bulunmamaktadır. Daha önceden yapılan ve hala aktif bir şekilde müşteri alımına açık olan kampanyalardan yararlanmak için 2. maddede belirttiğimiz başlığı ziyaret etmeniz önerilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap