Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Ramazan – Sahur Bedava internet 2017

27.05.2017

Türk Telekom Ramazan Bedava internet Paketi 2017 ve Türk Telekom Sahur bedava internet fırsatları burada.

Türk Telekom Ramazan – Sahur Bedava internet 2017

Türk Telekom 2017 Ramazan & Sahur bedava internet paketleri var mı ? Şuanda bir çok eski adı Avea yeni adıyla Türk Telekom olan operatörünün böyle bir kampanya yapıp yapmadığını merak ediyor. Resmi sayfada yayınlanan bilgiye göre sahur vaktinde kullanabileceğiniz 10 gb internete tamamen ücretsiz sahip olabiliyorsunuz. Fakat faturasız hatların bu kampanyadan yararlanabilmesi için bazı ek işlemler yapması gerekiyor. Bunlarda alt kısımda yer alıyor. Bu yıl en iyi kampanyayı abonelerinin daha kaliteli bir internet kullanımına olanak sağlamak için Turkcell yaptı. Tabi ki bizler de Türk Telekom’un da böyle bir adım atması bekleniyordu. Türk Telekom Sahur kampanyası ile bütün müşterilerinin sesine kulak vermiş oldu. Böylece bütün müşteriler ramazan ayında da Türk Telekom bedava internet kullanmanın tadını yaşayacaktır.

Tamam da Türk Telekom ramazan kampanyaları dışında farklı kampanyalar yer almıyor mu ? Tabi ki mevcut kampanyalar da bulunmakta. Türk Telekom Sahur kampanyası ile belirtilen saatler arasında geçerli internet paketlerini kullanın veya sayfamızda yer alan operatör kategorinizden mevcut hediyelere göz atın.

Diğer hediyeleri görmek için; Türk Telekom Bedava internet < bağlantısını ziyaret et.

Türk Telekom Ramazan – Sahur Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Resmi sayfada açıklanan bilgiler ile Türk Telekom Sahur kampanyasını nasıl kullanacağınızı alt kısımdaki maddelerde bulabilirsiniz.
 • Kampanya dahilinde sahur dönemi boyunca (26 Mayıs-24 Temmuz 2017) 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB yurt içi internet hediye edilecektir.
 • Geçen yıl olduğu gibi Türk Telekom bu yılda faturalı ve faturasız hatlar için 10 gb sahur bedava internet paketi hediye ediyor.
 • Paketin hattınıza tanımlandığına dair onay mesajı geldikten sonra kullanmaya başlayın.
 • Kampanyaya katılmak için SAHUR yazıp 5555‘e gönderin.
 • Kampanya ile verilen hediye interneti farklı hat ve kişilere transfer edemezsiniz.
 • Hediye yurt içi odaklı olduğundan yurt dışında kullanıma açık değildir.
 • Ramazan kampanyaları sadece ramazan ayı içerisinde müşterilerin kullanımına açılmaktadır.
 • Faturasız hatların bu işleme kayıt olmadan önceki 48 saatte veya kayıt olduktan sonra tek seferde 25 tl ve üzeri yükleme yapma şartı bulunuyor. Abonelere 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli 10 GB internet  hediyesini kullanabilir.
 • Hediye promosyon internet kampanyasına son katılım tarihi ise 24.06.2017 saat 01:30’dur.
 • Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Paketleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız aboneler bu kampanyadan ek bir ücret ödemeden faydalanabilirler.

Mevcut kampanyaları görmek için Türk Telekom Bedava internet isimli kategoriye giriş yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap