Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Renkli Tarife 2 GB Bedava internet

03.09.2018

Türk Telekom Renkli Tarife 2 GB Bedava internet nasıl yapılır, 2018’de en güncel bedava internet, hediye, ücretsiz ve beleş kampanyalar

Türk Telekom Renkli Tarife 2 GB Bedava internet

Türk Telekom’dan ayda 2 GB Bedava İnternet veren tarifeler. 6 ay boyunca ayda 2 GB hediye interneti, Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Zonguldak illerinde, Renkli Tarifelere, Şanslı Tarifelere veya Aşmayan Tarifelere gelen aboneler Türk Telekom mağazalarından hemen alabiliyor. Bu tür kampanyaları Türk Telekom’da görmeye alışkın değiliz. Fakat bir çoğumuzun da fark ettiği gibi operatörler de birbirinden esinleniyor.

Güncel kampanyaları kullanıp özel günlerde 10 GB bedava internet hediyesi alınabiliyor. Bu tür kampanyalara ise Türk Telekom bedava internet sayfasından erişebilirsiniz. Gereken koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında 6 fatura dönemi boyunca her fatura kesildikten sonra ücretsiz 2 GB ek internet hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır. Tanımlanan hediye yurtiçi kullanımda geçerlidir.  Kampanyayla verilen data hakkının ilgili hat/hatlara tanımlandıktan sonra abonelere SMS yoluyla bilgi verilecek, bu SMS’in ardından ilgili kampanyayla verilen hediye kullanılabilecektir. Hediye 2 GB Kampanyasından yararlanan aboneler Şanslı 2 Gün Internet Kampanyasından da yararlanabilecektir.

Türk Telekom Faturalı Hediye 2 GB Kampanyası

Kampanyadan her hat yalnızda bir defa yararlanabilir. Kampanyalı hediye 2 GB hakkının süresi bir fatura dönemidir, kullanılmayan internet geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacağından, son katılım tarihi 31 Aralık 2018 tarihi ve öncesine kadardır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersizdir, kampanyadan yararlanılmaz.

Türk Telekom Renkli Tarife 2 GB Bedava internet

Türk Telekom Renkli Tarife 2 GB Bedava internet

Kampanyanın geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya dahilinde geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan abonelerin kampanya kapsamında yararlandığı 2 GB faydası işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal konuma gelir.

Türk Telekom Renkli, Şanslı, Aşmayan Tarifeler Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Hediye 2 GB paketinden, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Zonguldak illerinde bulunan cep merkezleri aracılığı ile Türk Telekom tarafından sunulmakta olan Renkli 3GB Tarifesi, Renkli 6GB Tarifesi, Renkli Prime 10GB Tarifesi, Renkli Prime 15GB Tarifesi, Şanslı 2GB Tarifesi, Şanslı 4GB Tarifesi, Şanslı 6GB Tarifesi, Prime Eksper 10GB Tarifesi, Aşmayan 4GB Tarifesi, Aşmayan 6GB Tarifesi veya Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi’nden birine başarıyla dâhil olan yeni aboneler faydalanabilecektir.
  • Yeni Faturalı hat müşterileri yararlanacaktır.
  • Kalan haklarınızı KALAN yazıp 5555’e sms göndererek öğrenebilirsiniz.
  • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL EK2GB yazarak 5555’e sms gönderin.
  • Aktivasyon esnasında 2 GB hediyenizi bayiden talep etmeniz gerekmektedir.
  • Kampanya dahilinde 6 ay 2 gb data paketi hediye edileceğinden, toplamda 12 GB bedava internet kullanmış olursunuz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap