Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet 2017

04.02.2017
Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet 2017

Türk Telekım, Selfy’nin Mor Hediye paketini biliyor musunuz? TT bu yıl yine müşterilerini unutmadı Mor paketlerinden herhangi birini kullanan faturasız hat kullanan müşterileri Selfy paketlerine ek bedava internet kazanıyor. Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası’na katılmak isteyen müşteriler Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin hattı üzerinde aktif konumda olması gerekiyor. Defalarca Türk Telekom Bedava İnternet 2017 kampanyaları hakkında paylaşımlar yaptık bu defa faturasız hat kullanıcılarına özel kampanyalara da yer vermek istedik bu kampanyadan gerekli koşulları sağlayan bütün aboneler faydalanabilecek.

Kampanyaya katılım için faturasız hattınızdan MOR HEDIYE yazıp 4545’e kısa SMS göndermeniz gerekiyor. Gönderdiğiniz talebin değerlendirilsin ve ardından kısa bir süre içinde SMS ile bilgilendirme alırsınız. SMS yolu ile kayıt olabildiğiniz gibi Müşteri Hizmetlerini arayıp’ta kayıt işlemi yapabilirsiniz. Kampanyaya katılım ve kampanya ile verilen hediye tamamen ücretsiz olacaktır. Faturasız hat kullanıcıları herhangi bir tl ödemeden bedava internet paketi sahibi olamadığı için bu kampanya açıkçası ilaç gibi gelecektir. Sizlerde Türk Telekom 2017 Selfy Bedava İnternet paketine sahip olmak daha fazla bilgi başlığını okumaya devam edin.

Daha Fazla Bigi;

  • Hediye internet kampanyası kapsamındaki faydaların hattınıza tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlamanız yeterli olacaktır:
  • Kampanyaya katılmak için SMS’i göndermeden önce son 2 gün yani 48 saat içinde tek seferde en az 25 TL ve üzeri yükleme yapmış olmanız gerekiyor.
  • Kampanyaya katılmak için SMS’i gönderdikten sonraki 30 gün içinde tek seferde 25 TL veya üzeri TL yüklemek gerekiyor.
  • Kampanyaya katıldıktan sonra kampanya dönemi süresince her ay düzenli olarak yapacağınız tek seferde 25 TL ve üzeri yüklemenizde 1 gb bedava internet, tekrar SMS ile başvurmanıza gerek kalmadan hattınıza tekrardan tanımlanır. Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmadığınızda verilen hediye tekrar tanımlanmayacaktır.
  • Kampanyanın Son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2017’dir.
  • Verilecek olan hediye diğer hediye paketler gibi yurt içi internet kullanımlarında geçerli olacaktır.
  • Hediye paket devir etmez veya durma özelliğine sahip değildir. Mevcut internetiniz bittiğinde sizlere sms ile bilgilendirme gönderilecektir.
  • Kampanyayı iptal etmek isteyen aboneler IPTAL MOR HEDIYE yazıp 4545’sms gönderip iptal işlemini gerçekleştirebilir. Kampanyayı iptal ettiğinizde o ay verilen hediye ay sonuna kadar devam eder ve tekrar yükleme yaptığınızda yenilenmez.
  • Kampanya aynı ay içerisinde sadece 1 defa tanımlanır tekrar tanımlanması için 30 günlük sürenin dolması ve tekrardan yükleme yapmanız gerekiyor.

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Türk Telekom bu tür kampanyaları ile müşterilerinin dostu olduğunu bir kez daha gösterdi. Eğer bu ve buna benzer hediye ücretsiz internet paketleri ilginizi çekiyorsa Türk Telekom Bedava İnternet isimli yazımıza giriş yapıp en son çıkan ücretsiz promosyonlardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sayfanın en altındaki kayan menüden’de operatörünüzün kampanyalarını seçebilirsiniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap