Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy ile Her Ay 1 GB Bedava internet

24.09.2018
Türk Telekom Selfy ile Her Ay 1 GB Bedava internet

Türk Telekom Selfy’den yep yeni bir kampanya ile her ay 1 GB bedava internet kazanma şansı. Selfy’li olmak ciddi anlamda bir ayrıcalık haline geldi. Nasıl ki diğer operatörlerde Genç servisleri varsa Türk Telekomda’da Selfy hizmeti bulunuyor. Selfy’liler TL yüklerken ücretsiz internet kazanıyor. Eğer hala Selfy kanalına abone değilseniz, 25 yaş ve altında olan aboneler Selfy’li olabilir. Selfy kanalına abone olmak ücretsizdir.

Türk Telekom diğer hediye internet kampanyalarını görmek için Türk Telekom Bedava internet kampanyasına bakabilirsiniz.

Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası

Kampanyadan faturasız hat kullanıp Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketlerinde aktif olarak tanımlı olan Selfy’liler faydalanabilir. Kampanya dahilindeki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlaman yeterli:

-Kampanyaya katılım için SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmanız gerekir.
-SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemeniz gerekli.

Özetle 48 saat öncesinde veya kampanya sms’ini gönderdikten sonraki 30 günlük süre içinde 30 TL veya daha fazla miktarda tek seferde tl yüklemeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy ile Her Ay 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Hediye alabilmek için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz gerekir. SMS ile işim olmaz diyenler Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirler.
  • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
  • Kampanya süresi boyunca her ay tek seferde yapacağınız 30 TL ve üzeri yüklemelerde 1 gb hediye, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılmazsa faydalar yenilenmeyecektir.
  • Kampanyaya katılmak isteyenler son tarihi 31 Aralık 2018‘dir.
  • Turkcell hediyeleri için Turkcell Bedava internet kategorisindeki kampanyalara bakabilirsin.

Sayfanın en altında bulunan Operatör başlıklarına tıklayıp Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinden birini seçip güncel kampanyaları görebilirsiniz. Bu kampanyayı üst kısımda bulunan Whatsapp simgesine dokunup diğer arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap